Norfa leidinys: informacija siekiantiems sutaupyti

apsipirkimas

Šiuolaikinės „Norfa“ parduotuvės gerokai skiriasi nuo tų, kurios buvo atidarytos prieš porą dešimtmečių. Pixabay.com

„Norfa“ prekybos tinklo parduotuvės Lietuvoje yra žinomos nuo 1997 metų, kada Vilniuje buvo atidaryta pirmoji „Norfa“ parduotuvė. Praėjus vos porai metų buvo nuspręsta investuoti į šio prekybos tinklo plėtrą, o 2000-2002-aisiais metais buvo atidarytos dar 43 „Norfa“ parduotuvės. Šiandien šis prekybos tinklas kiekvienam Lietuvos gyventojui yra puikiai žinomas ir neretai pasirenkamas kasdieniams apsipirkimams. Džiugina ne vien tik platus siūlomų prekių asortimentas, bet taip pat ir nedidelės prekių kainos, kurios visuomet leidžia sutaupyti. Įvairūs ypatingi pasiūlymai yra nuolatos atnaujinami, todėl Norfa leidinys leidžia pirkėjams kur kas paprasčiau planuoti būsimus pirkinius.

Šį specialų leidinį neretai galima rasti savo pašto dėžutėje ar tiesiog peržiūrėti virtualioje erdvėje – tam prireiks ne daugiau nei poros minučių.

Prekybos tinklo modernizavimas

Šiuolaikinės „Norfa“ parduotuvės gerokai skiriasi nuo tų, kurios buvo atidarytos prieš porą dešimtmečių. 2006 metais buvo nuspręsta pakeisti šio prekybos tinklo įvaizdį bei rekonstruoti  pagal naują koncepciją. Nuo to laiko ypatingas dėmesys skiriamas ne vien tik prekių asortimento formavimui ir mažų kainų užtikrinimui, bet taip pat ir jaukios aplinkos kūrimui. Šiuo metu yra atnaujinta daugiau nei 90 procentų šio prekybos tinklo parduotuvių – tikimasi, kad artimiausiu metu bus rekonstruotos ir likę „Norfa“ prekybos centrai.

Dėmesys energijos taupymui

Šiandien energijos taupymo klausimai yra kaip niekad aktualūs, tad nieko nuostabaus, kad prekybos tinklams taip pat tenka ieškoti įvairių inovatyvių sprendimų. „Norfa“ tam skiria ypatingą dėmesį: pirmiausia darbuotojai buvo apmokami efektyviau taupyti energijos sąnaudas, o vėliau imtasi inovatyvių technologijų diegimo.  Šie sprendimai vos per ketverius metus elektros vartojimo sąnaudas padėjo sumažinti net ketvirtadaliu – tai yra laikoma tikrai nemažu pasiekimu. Išmani energijos taupymo sistema apima vėdinimą, šildymą, vėsinimą, bei vidaus ir išorės apšvietimą.

Savitarnos parduotuvės

apsipirkimas

Prieš kelerius metus „Norfa“ prekybos tinklas pradėjo diegti savitarnos kasas. Pixabay.com

Prieš kelerius metus „Norfa“ prekybos tinklas pradėjo diegti savitarnos kasas: beveik visose naujai atidarytose prekybos tinklo parduotuvėse veikia ir tokio tipo kasos (2019 metais „Norfos“ parduotuvėse jų buvo suskaičiuojama 135). Būtent tai padeda pirkėjams apsipirkti dar greičiau ir patogiau, todėl kasdieniai apsilankymai šiose parduotuvėse reikalauja kur kas mažiau laiko. Vis daugiau pirkėjų pirmenybę teikia būtent savitarnos kasoms, todėl prekybos tinklams į tai tenka tinkamai reaguoti ir užtikrinti pačią maloniausią apsipirkimo patirtį.

Ypatingi pasiūlymai kiekvienam

Norfa leidinys – tai pirkėjų informavimo priemonė, leidžianti sužinoti apie įvairius ypatingus pasiūlymus. „Norfa“ specialūs leidiniai yra rengiami dviejų savaičių laikotarpiui, todėl tai padeda pirkėjams planuoti ne tik kasdienius, bet taip pat ir kassavaitinius apsipirkimus. Rūpinamasi, kad Norfa leidinys kiekvienam pirkėjui galėtų pateikti aktualių pasiūlymų, todėl jie rengiami itin kruopščiai. Peržiūrėti šiuo metu galiojančius pasiūlymus galėsite neišeidami iš namų – tam tikrai nereikės paskirti pernelyg daug laiko.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


5 − du =

Kitos temos: