Vaikiška knyga šiais laikais gali būti ir knyga, ir žaislas, ir žaidimas – viskas viename

Tikriausiai jau pastebėjote, jog mylima knygutė būna  skaitoma ir skaitoma vis iš naujo.  O jeigu ji dar  groja, pypsi  ar šviečia!  Tada tai ir knyga, ir žaislas, ir žaidimas – viskas viename. Argi ne apie tokią dovaną po eglute svajoja kiekvienas vaikas? Knygutes prisatso leidykla „Baltos lankos“.

Metų laikai

Nuostabi Antonijaus Vivaldžio muzika, specialiai mažiems pirščiukams lavinti pritaikyti ranteliai ir nuolat besikeičiantys margaspalviai metų laikai pakerės ir ilgam prikaustys mažylių dėmesį: tiek daug visko reikia pamatyti ir išgirsti!

Sam Taplin

Laikas miegoti, lokiuk

Šviečiančios lempelės kiekviename atvarte!

Mažas lokiukas dar negali eiti miegoti: jam labai reikia suskaičiuoti visas žvaigždeles danguje. Susikibę už rankų, kartu su tėčiu jiedu leidžiasi į kelionę po mingančius laukus ir pievas. Jauki eiliuota vakaro pasakaitė mažiesiems padės nurimti ir pasiruošti saldžiai miegoti.

Maestro, muzika!

Susipažinkite su garsiausių kompozitorių muzika!
Bachas, Bizė, Šumanas, Rimskis-Korsakovas, Mocartas, Vivaldis, Sen Sansas, Rosinis, Bethovenas, Šopenas, Forė, Debiusi – spauskite mygtukus ir klausykitės gražiausios klasikinės muzikos!

Reda Puodžiukė, Tania Rex

(Ne)eilinė diena Balioniškyje

Tai pasakojimas mažiems ir dideliems apie žmonių svajones, Balioniškyje pasiekiamas labai paprastai: tereikia danguje sugauti ar sužvejoti savąjį… balioną. Praleiskite vieną dieną Balioniškyje – pasisemkite drąsos ne tik svajoti, bet ir siekti svajonių.

Gyvūnų orkestras groja Mocartą

Spausk mygtukus ir klausykis muzikos, nes gyvūnų orkestras tau groja Mocartą! Ši knygelė – pirmoji mažylių pažintis su vienu garsiausių visų laikų kompozitorių. Spauskite mygtukus ir klausykitės magiškų kūrinių, tyrinėkite spalvingas iliustracijas, kuriose kaskart aptiksite vis ką nors naujo.

Gabjota Alūzaitė, Agnė Nananai

Nuo ryto iki vakaro

Paveikslėlių knyga, iliustruojanti vieną šiuolaikiškų miestiečių dieną didmiestyje ir ūkininkų dieną kaime – nuo ryto iki vakaro. Klausimai ir užduotys skatins vaiko pastabumą, norą ieškoti ir surasti, suskaičiuoti pasislėpusias kates, šunis, striksinčias voveres ar zuikius.

Spragtukas

Spausk ir klausykis užburiančios „Spragtuko“ muzikos! Klasika tapusią pasaką apie Spragtuką lydi kerinti Piotro Čaikovskio muzika. Susitikimai su knygele neabejotinai taps mažylių laukiamiausia kiekvienos dienos akimirka. Pasinerkite į stebuklų pasaulį!

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 2 = penki

Kitos temos: