Daugiau nei vien tik sportas ir vandens procedūros

Didžiausios kineziterapeutų vardijamos povandeninių dviračių naudos organizmui – tai stangrėjantis kūnas, mažėjančios apimtys

Kada paskutinį kartą mėgavotės SPA procedūromis, laiku sau, atitrūkimu nuo kasdienybės? Kartais turime išeiti iš įprastos namų rutinos tam, kad į ją grįžtume su dar didesniu noru. Dažnai sakoma, kai mama pailsėjusi, atsipalaidavusi, – tuomet ir namuose lengviau sudėlioti tvarką.

Solo Tu“ išvertus iš italų kalbos reiškia „Tiktai Tu“. Šis pavadinimas puikiai atitinka studijos, kurioje tikrai pailsėsite, atsipalaiduosite bei sustiprinsite kūną, koncepciją.

„Tai – išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui, sukurtos erdvės saugo privatumą, paslaugos pritaikytos individualiai kiekvienam. Čia apjungta individualios mankštos povandeniniais dviračiais, įvairūs kūno masažai“, – mums pasakoja studijos savininkės Aušrinė ir Daiva.

Povandeniniai dviračiai – kodėl?

„Ieškojome, kas patiktų pirmiausia mums pačioms, – priešingybės grupinėms, triukšmingoms treniruotėms, bendroms persirengimo erdvėms. Be to, norėjosi pasiūlyti tai, ko Lietuvoje dar nėra, kas būtų įdomu, originalu, jauku, individualu, ir tik aukščiausios kokybės paslaugas. Trumpa, lengva, nevarginanti, bet itin efektyvi individuali mankšta su SPA elementais – poilsis protui, pavargusioms nuo darbų, rutinos, nuolatinio bėgimo ar įtampos mamoms. Tai 5 viename: vanduo, dviratis, hidromasažas, šviesų ir muzikos terapija per 30 minučių“, – pasakoja studijos savininkės Aušrinė ir Daiva.

Pagrindinės naudos pasirinkusiems šiuos užsiėmimus

Didžiausios kineziterapeutų vardijamos povandeninių dviračių naudos organizmui – tai stangrėjantis kūnas, mažėjančios apimtys, gerėjanti savijauta, vidinis balansas, harmonija ir sąnarių tausojimas. Iškart atslūgsta kojų patinimas, jaučiamas jų lengvumas ir dingsta nuovargis. Be to, tai proga pabūti su savimi, šiltame vandenyje minti dviračio pedalus, mėgaujantis vandens srovių masažu, muzika bei šviesomis.

Tai daugiau nei sportas, tai sporto, geros savijautos ir grožio derinys.

Mankšta vandens dviračiu ir masažas – puikus derinys kūnui

Masažo nauda sveikatai ir psichologinei būsenai neabejoja nė vienas. Tai terapija, kuri padeda ne tik atpalaiduoti kūno raumenis, bet ir efektyviai gerina savijautą bei mažina nuovargį, be to, – tai terapija be šalutinio poveikio. Ypač rekomenduojame masažą arba liekninančią procedūrą atlikti po terapinės mankštos vandenyje. Norimas rezultatas pasiekiamas greičiau, kai kūnas įšilęs. Ypač tinka ieškantiems individualaus sprendimo. „Kiekvieną kartą masažą klientui parenkame individualiai pagal žmogaus nuotaiką, raumenų ir odos būklę, atsižvelgiama į problemines vietas, skaudančius taškus. Siūlome rinktis klasikinius, limfodrenažinius, sportinius, anticeliulitinius ir atpalaiduojančius viso kūno ar atskirų kūno dalių masažus. Be to, ypač moterų pamėgtą japoniškąjį veido masažą Kobido“, –  tvirtina studijos savininkės.

Terapinės mankštos, masažai ir suderinta mityba Jums leis pasiekti efektyvesnio rezultato greičiau, pasijusti sveikiems ir laimingesniems. Toks mūsų sveikatingumo studijos tikslas. Šiuo pasirinktu keliu žengiame kartu su Jumis!

Daugiau informacijos www.solotu.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


devyni + = 10

Kitos temos: