Kaip patekti į viršelį? Kaip gimė knygos „Karalius rodo charakterį“ viršelis

Neringos Banienės nuotr.

Mielos mamos!

Spėkite, kokį klausimą dažniausiai perskaitome jūsų laiškuose štai jau 17 metų?

Klausimą, kuris niekada nesikeičia, nors per tą laiką bet tris kartus pasikeičia sveikos mitybos piramidė?

Tas klausimas: „Kaip pakliūti į viršelį?“ Iki 2017 metų galėjote pretenduoti tik į „Mamos žurnalo“ viršelius. Pernai viršelių galimybės išsiplėtė – išleidome du žurnalo apie vaikų mitybą „Valgutis“ numerius (netrukus laukite naujo), ir – dėmesio – dvi knygas apie vaikų auginimą.

Naujausią knygą „Karalius rodo charakterį“ dar glostome, kaip ką tik užgimusį kūdikėlį, tokia ji mums miela ir graži. Iš keliasdešimt viršelio pretendentų nugalėjo vilniečio Danieliaus nuotrauka, nes idealiai atitiko knygos esmę. Danieliui dabar 3,5 metų  – kaip tik apie tokius vaikus knygoje ir rašome. Neseniai pradėjo lankyti darželį, ir adaptacija nebuvo lengva – apie tai didžiulis skyrius knygoje. O koks jo charakteris? Mama Justina Butkienė pasakoja: „Danielius turi charakterį! Viskas prasidėjo per sūnaus krikštynas. Sutarėme su fotografe Neringa Baniene, ši (turinti didelę fotografavimo patirtį) mus patikino, kad bus tikrai nuostabių kadrų. Kad būtų įdomiau, ji atsinešė rekvizitą – metalinę vonelę, kurioje Danielius turėjo sėdėti. Bet modeliukas parodė tikrąjį savo veidą: bėgo, spurdėjo, išdykavo. Po fotosesijos fotografė buvo šlapia, nes visą laiką vaikėsi Danielių. Fotosesijai įsigijau angelo sparnus, laimė, vaikas jų neplėšė nuo savęs“. Fotografė pasidalino nuostabiomis nuotraukomis su redakcija, o mes iškart pakvietėme Danielių pozuoti viršeliui.

Į tikrą fotosesiją studijoje vyrutis atvažiavo nešinas savo sparnais. Nuotraukos pranoko visus lūkesčius – berniukas buvo ir angelėlis, ir padauža viename, o toks jis, pasirodo, ir yra.

„Danielius labai ekspresyvus. Jei džiaugiasi, tai džiaugiasi, jei liūdi, tai tikrai liūdi, o na o kai pyksta, tai jau pyksta“, – sako mama.

Fotografgė Neringa Banienė prisimena: „Danieliukas labai žavus berniukas, bet, kaip ir daugelis dvimetinukų, labai judrus. Kad nepabėgtų iš kadro, pasodinome jį ant didelio stalo, berniukui pasirodė nesaugu nuo jo lipti, tad ramiai sėdėjo ir pozavo. Fotografuodama tokio amžiaus vaikučius visada stengiuosi atrasti kažką, kas juos prajuokina, – kartais tai pypsintis žaisliukas, kartais – muzikytė iš telefono, kai ką prajuokina priešais šokančios mamytės vaizdas. Danieliukui be galo patinka muilo burbulai. Būtent jų vaizdas šioje nuotraukoje taip ir pradžiugino berniuką“.

Tikėkimės, kad Danielius bus mūsų sėkmės talismanas, ir knygą skaitytojos pamėgs. O mes naujais 2018 metais nesėdėsime rankų sudėjusios, jau spaustuvėje laukia naujas storas ir pilnas puikių tekstų leidinys „Nėštukė 2018“, o kompiuteryje „noksta“ naujos knygos mamoms.

Tad draugaukime, liūdna nebus.

Su meile – „mamos“

Pasigrožėkite viršelio gimimu:

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos:

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


septyni − = 4

Kitos temos: