Kokybiška žieminė striukė – prasminga investicija, nes apsaugos vaiką nuo šalčio, leis mėgautis šaltuku ir liks kitiems vaikams

žiema

Nesvarbu, ieškote žieminės striukės paaugliams, o gal aktualu lietaus drabužiai vaikams, tinkamiausią variantą rinkitės vadovaudamiesi ne tik estetiniu skoniu, bet ir atsižvelgdami į rūbo funkcines savybes

Striukės vaikams – rūbas, aktualus visais metų laikais, o ypač – šaltąjį sezoną, kai reikia maksimalios apsaugos nuo vėsaus, vėjuoto bei darganoto oro. Šiltos žieminės striukės vaikams nepamainomos tiek džiaugiantis šaltojo sezono pramogomis kieme, tiek ir užsiimant aktyvesne veikla ekstremaliomis sąlygomis, pavyzdžiui, slidinėjant kalnuose. O kokybiški rūbai nuo lietaus (pavyzdžiui, striukė nuo lietaus ir vėjo, lietaus kelnės vaikams), kurių taip pat rasite šioje prekių kategorijoje, puikus įrodymas, jog nėra blogo oro, o tik netinkama apranga.  

Į ką reikia atsižvelgti renkantis vaikiškas striukes?

Striukės vaikams, kaip ir žinoma, striukės vyrams bei striukės moterims, siūlomos „Open24“ prekių asortimente, vilioja modelių įvairove. Nesvarbu, ieškote žieminės striukės paaugliams, o gal aktualu lietaus drabužiai vaikams, tinkamiausią variantą rinkitės vadovaudamiesi ne tik estetiniu skoniu, bet ir atsižvelgdami į rūbo funkcines savybes.

Funkcinės savybės

Lietaus drabužiai vaikams, dėvimi rudenį ar pavasarį, turi efektyviai saugoti nuo drėgmės ir vėjo, o žieminėms striukėms, natūralu, keliamas ir efektyvios šilumos izoliacijos savybės reikalavimas. Tiesa, rūpinantis, jog striukės ir lietaus rūbai garantuotų apsaugą nuo nemalonių aplinkos veiksnių, būtina nepamiršti, jog lauko rūbai taip pat turi būti pralaidūs orui. „Kvėpuojantis“ audinys užtikrina, jog kūno išskirtas prakaitas bus „išstumiamas“ į išorę. Tad vaikas, net ir linkęs labiau prakaituoti ar užsiimdamas aktyvia veikla, visada jausis komfortiškai vilkėdamas lauko rūbus. Taip pat sumažės pavojus, jog, sukaitus ir perpūtus vėjui, gali „prikibti“ peršalimas.

Svarbiausios funkcinės savybės, kuriomis pasižymi „Reima“ lietaus rūbai ir striukės, nurodytos prie kiekvieno rūbo, parduodamo mūsų elektroninėje parduotuvėje, modelio.

Striukės dizainas ir modelis

Vaikai – maži žmonės, turintys savo nuomonę įvairiais klausimais, kuri, metams bėgant, tik tvirtėja. Tad striukės, lietaus apranga vaikams ar kiti rūbai turi būti perkami su mažylių pritarimu ar pagalvojus apie jų estetinį skonį.  Ryškios ar pastelinės spalvos, kontrastingų spalvų deriniai ar žaismingos scenos iš vaikų mylimų animacinių personažų gyvenimo, skirtingo kirpimo, ilgos ar trumpesnio modelio striukės – iš plataus šios kategorijos prekių asortimento sau priimtiniausią variantą tikrai išsirinksite.

„REIMA“ striukės ir lietaus drabužiai vaikams, vertinami dėl aukščiausios kokybės funkcinių savybių, stilingo, laikui nepavaldaus dizaino bei patvarumo – variantas, kuris neabejotinai patenkins net ir pačių išrankiausių pirkėjų reikalavimus.

Atsparumas drėgmei – aktuali savybė visais metų laikais

Taisyklė, jog nėra blogo oro, o tik netinkama apranga, pasitvirtina dažnu atveju, o ypač kalbant apie vaikus. Pučiantis vėjas ar lyjantis lietus dažniausiai yra per menka priežastis, jog vaikas liktų namie ir į lauką pasyviai žiūrėtų pro langą. Tėvai, užuot bandę atkalbėti vaiką nuo lauko pramogų, turėtų pasirūpinti tinkama apranga.

Funkciniai „Reima“ lietaus rūbai – nepamainoma apranga šėliojant balose. Visgi, idealu, jog atsparumu drėgmei pasižymi ne tik specializuoti lietaus drabužiai vaikams (pavyzdžiui, striukės nuo lietaus ir vėjo ar lietaus kelnės vaikams), bet ir kasdien dėvimos žieminės, rudeninės ar kitam sezonui skirtos vaikiškos striukės.

Šią savybę apibūdina rūbo atsparumas vandeniui, išreiškiamas skaičiais nuo 3 000 iki 10 000 mm. Pavyzdžiui, žieminės striukės paaugliams, pasižyminčios atsparumu drėgmei iki 3 000 mm, nuo drėgmės ar sniego apsaugo tik trumpą laiką. Tuo tarpu  iki 10 000 mm siekiantis atsparumas garantuoja apsaugą nuo drėgmės net ir ilgą laiką leidžiant lauke, esant stipriems krituliams.

Reikšmingos gali būti ir smulkmenos

Renkantis iš kelių vaikiškų striukių modelių, padėti priimti galutinį sprendimą gali ir tokios detalės, kaip, pavyzdžiui, gobtuvas, kišenės ar atšvaitas. Striukės gobtuvas suteikia papildomą apsaugą ne tik lyjant lietui, bet ir pučiant žvarbiam vėjui ar stipriau šąlant.

Prie striukų pritvirtinti atšvaitai, kurie tvirtai laikosi net ir rūbą išskalbus, suteikia vaikui papildomą apsaugą kelyje, itin svarbią vėsiuoju metų laiku, kai dienos būna pačios trumpiausios ir nemažai laiko lauke tenka leisti sutemus.

Kišenės – aktualus rūbo priedas ne tik suaugusiems, bet ir, žinoma, vaikams. Tiesą sakant, mažyliai suranda N dalykų, kuriuos tiesiog „būtina“ įkurdinti savo kišenėse. Tai anaiptol nėra vien pirštinės ar kepurė, bet ir, pavyzdžiui, pluoštas rudeninių lapų, sauja smėliuko ar mylimas meškutis. Vadinasi, vaikiškoje striukėje turi būti pakankamai kišenių ir geriausia, jog šios būtų kuo erdvesnės.

Užsukite į žieminių striukių pasaulį: https://www.open24.lt/lt/reima/striukes/

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 5 = vienas

Kitos temos: