„Mamos žurnalas“ raliavo už neišnešiotukus

003

Trys ralio ekipažai važiavo su „Mamos žurnalo“ logotipu

Šeštadienį vyko Moterų ralis‘2016, sumušęs visus dalyvavimo rekordus – startavo 195 moterų ekipažai, o  3 iš jų buvo pažymėti ir „Mamos žurnalo“ logotipu.  Kartu su Neišnešiotų naujagimių asociacija ralyje dalyvavome už ankstukus – kūdikėlius, kurie gimė per anksti. Nors ralio nelaimėjome, bet tikimės, kad įžiebėme nors mažytę viltį neišnešiotukų susilaukusioms šeimoms. Ne veltui mūsų ekipažai vadinosi „Vilties fėja“. Tai simbolis, skirtas visiems, kuriems reikia patikėti savo vidine jėga.

„Vilties fėjų“ ekipažuose važiavo 12 vienaip ar kitaip su ankstukais susijusių moterų:

Asta Radzevičienė, prieš 7 metus susilaukusi neišnešiotos dukrytės Margaritos, dabar – Neišnešiotų naujagimių asociacijos prezidentė ir „Vilties fėjos“ simbolio sumanytoja.

Politikė Auksė Kontrimienė – ankstukų ambasadorė – dabar laiminga 23 metų ankstuko mama – 2,5 mėnesio anksčiau gimęs sūnus svėrė tik 1000 g, o medikų prognozės neguodė.

Ankstukų ambasadorė, laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė, susilaukusi nešnešiotukės Adelės, kuri dabar jau  irgi yra žavi paauglė.

„Mamos žurnalo“ redaktorė Neila Ramoškienė, per 15 žurnalo leidimo metų aprašiusi dešimtis jaudinančių istorijų apie neišnešiotukus.

Ralyje dalyvavo net neišnešiotukės (kuriai dabar 10 metų) močiutė.

„Vilties fėjos“ dėkoja:

 Įmonei B&B TOOLS už galimybę ralyje vairuoti jų automobilius.

 Lenktynininkui Dariui Baltramiejūnui už mokymus, kaip skaityti kelio knygą ir praktinio vairavimo pamokas.

 Dizaino studijai ATSIS už gražius lipdukus ant mūsų automobilių.

Gintaro Jonaičio nuotraukose – akimirkos iš ralio:

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 6 = trylika

Kitos temos: