Nauja Dr. Hauschka vėlyvos vasaros makiažo kolekcija – sodrus ir egzotiškas Afrikos dvelksmas

Vėlyvos vasaros makiažo kolekciją „Natural Spirit“

Sodri, egzotiška, mirganti žirafos raštais… tokia ji – Afrika, įkvėpusi Dr. Hauschka vėlyvos vasaros makiažo kolekciją „Natural Spirit“. Švelnių rožių ir abrikosų atspalvių puokštė skaistaluose, žemės spalvos akių šešėliuose, auksu žėrintis žalias akių kontūro pieštukas, samanų žalios spalvos blakstienų tušas ir rausvi lūpų dažai yra riboto leidimo sezoninės kolekcijos brangakmeniai, pasiekiami ribotą laiką.

Virš savanos tvyro karštas oras, žolė nuo saulės netrunka tapti smėliu, o žirafų ir zebrų kaimenės malšina troškulį upių vandeniu, pasislėpusiu tarp medžių. Gyvenimas toks tikras ir natūralus. Dr. Hauschka prekės ženklas niekuomet per savo 52 metus istorijos netestavo savo gaminių su gyvūnais.Vertindami gamtą ir gyvūnus, Dr. Hauschka kompanija sukūrė Afrikos saulės ir savanų įkvėptą tdizainą, puošiantį „Natural Spirit“ makiažo kolekciją.

„Kurdami kolekciją žavėjomės beribėmis savanomis ir visiškai žmogaus nepaliesta gamta, kuri egzistuoja pati savaime, atrodytų, lyg nuo pat Žemės sukūrimo. Žalia spalva kolekcijoje, kaip moteriškosios prigimties spalva, atsirado savaime“, – pasakoja dr. Jana Hofmann, Dr. Hauschka produktų kūrimo vadovė. Svaiginanti tamsiai žalia, sodriai ruda ir švelni rožinė skleidžia jėgą ir tylą, malonę ir natūralumą. Oro spindesys suteikia veido spalvai gaivų ir sveiką švytėjimą.

Mineralinių spalvų pigmentai su augaliniais ingredientais, užaugintais švarioje aplinkoje, puoselėja ir lepina odą, blakstienas ir lūpas.

DR.HAUSCHKA KOKYBĖ

„Gamtos lobiai žmogui“ – tai svarbiausios Dr. Hauschka  kosmetikos gamintojo WALA Heilmittel GmbH vertybės nuo pat pat kompanijos įkūrimo (jau daugiau nei 80 metų nuo pradžios 1935 m.). Visi produktai gaminami naudojant unikalų WALA metodą, kurį sukūrė bendrovės įkūrėjas dr. Rudolfas Hauschka, remdamasis kontrastingais gamtos ritmais: šilta-šalta, šviesu-tamsu, judėjimas-ramybė. Be to, natūralios sudedamosios dalys yra auginamos remiantis ekologiškos arba biodinaminės žemdirbystės principais ir gaminami laikantis sąžiningos prekybos principų. Remiantis šiais principais Dr. Hauschka priemonės pradėtos gaminti 1967 m. WALA gamykloje, šiuo metu turinčioje apie 1000 darbuotojų ir eksportuojančioje savo gaminius į daugiau nei 40 pasaulio šalių.

Naujos kolekcijos pristatymo renginys

NEATSKIRIAMAS SPALVŲ DUETAS – KARŠTOS AFRIKOS SAULĖS BUČINYS ODAI

Žavingi zebro kailio raštai sujungia abrikosų ir rožių atspalvius. Mineralinių pigmentų ir vaistinių augalų, ypač šalavijų ir hamamelių, ekstraktų derinys paryškina skruostus ir puoselėja odą. Viskas, ką turite padaryti, kad suteiktumėte savo veidui gaivumo ir spindesio – tiesiog brūkštelkite šepečiu per duetą ir tepkite skruostikaulį bei skruostus, veido kontūrus.

Nepamirškite smakro bei nosies.

ŽAIDIMAS AKIŲ ŠEŠĖLIŲ SPALVOMIS – SAVANOS MAGIJA SPINDINČIOMS AKIMS

Žirafos kailio raštas apjungia matinį, šiltą, tamsiai rudą atspalvį su žėručiu bei santūrią smėlio spalvas. Dr. Hauschka puoselėja Jūsų jautrią akių vokų odą – mineralinių pigmentų ir vaistinių augalų, ypač juodosios arbatos, ekstraktų bei šilko derinys puoselėja švelnią paakių srities odą. Padenkite visą voką smėlio spalvos skraiste ir leiskite savo kūrybiškam protui pažaisti tamsiai ruda. Naudokite tamsų atspalvį ant išorinio akies kampo, voko raukšlės arba viso voko paviršiaus. Patariame paruošti voką – iš pradžių jį lengvai padenkite makiažo pagrindu ir sausa pudra, kad išvengtumėte akių šešėlių subėgimo į odos raukšles. Magiškai žėrintis, tamiai žalia spalva užburiantis akių pieštukas pabrėžia individualų akių grožį.

ŽALI BURTAI – BEGALYBĖ NATŪRALIOS APIMTIES

Tušo pakuotė taip pat pasižymi žirafos raštais, o pats tušas spindi samanų žalia. Išskirtinis! Žinoma, tušas blakstienos suteikia apmties, o jame dera daugybė blakstienas tausojančių augalų ekstraktų. Sudėtyje esantys mineraliniai pigmentai, ekstraktai iš vaistinių augalų, ypač svarainių sėklų, bei šilkas ir kopernicijų vaškas apgaubia kiekvieną blakstieną. Jeigu mėgstate natūralų makiažą, Jums patiks tušu dažyti tik viršutines blakstienas, o toms, kurios nori elegantiško ir šventinio makiažo, rekomenduojate tepti ir apatinę blakstienų liniją.

Naujoji kolekcija:

SUSIŽAVĖJIMASLAUKINĖS GAMTOS MUZIKA

Apgaubkite savo lūpas žavingais dažais, suteikiančiais rausvą atspalvį ir maloniai drėkinančiais lūpas. Toms, kurios nori likti ištikimos savo natūraliam lūpų atspalviui, lūpų dažus rekomenduojame tepti pirštų galiukais. Tuo tarpu, jeigu trokštate sodraus afrikietiško rezultato, tepkite dažus storesniu sluoksniu tiesiog tiesiai ant lūpų arba specialiu lūpų dažams skirtu teptuku. Švelniai lūpų odai prižiūrėti naudojame tik geriausius ingredientus iš gamtos – mineralinius pigmentus, vaistinių augalų ekstraktus, rožių žiedlapius, migdolų aliejų ir vaškinių kopernicijų vašką.

Pakuotės – puoštos Afrikos motyvais

HAUSCHKA RIBOTO MAKIAŽO KOLEKCIJĄ GALITE ĮSIGYTI

BIOTEKA • PC OZAS, Vilnius • PC Herkaus Galerija, Klaipėda

ZEROTEKA • Klaipėdos g. 3, Vilnius

INTERNETU • el-bioteka.lt

www.bioteka.lt

Facebook: Dr. Hauschka Lietuva

Instagram: @bioteka.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susijč straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


aštuoni + = 15

Kitos temos: