„Nieko rimto“ knygų naujienos įvairaus amžiaus vaikams

nieko rimto

Vasara – smagus metas skaityti smagias knygas. Daug naujienų rasite leidyklos „Nieko rimto“ puslapyje.

„Pirmyn, Vine!“ (7-11 m.)

Raganėlė Vinė ir katinas Vilburas – porelė, kurios nuotykiai nepaliauja

stebinti ir linksminti. Šįkart Vinė keliauja atostogauti, kariauja su neklusnia burtų lazdele, kviečiasi įnoringus svečius arbatos ir netgi raita ant šluotos dalyvauja žirgų lenktynėse. Juokingos istorijos ne tik pradžiugins, bet ir padės įtvirtinti skaitymo įgūdžius.

 

„Paslaptingas drakonas“ (9-12 m.)

– Niekam nesakyk! – pareikalavo Marija.

Dilanas nesiklausė. Jis negalėjo atplėšti akių nuo smulkios kampe susigūžusios būtybės.

– Čia… drakonas.

Marija – tikra mokslininkė. Nesvarbu, kad jai dar tik dvylika. Na, rugsėjį sueis dvylika. Amžius – tik smulkmena, kur kas svarbiau tai, ką gali nuveikti ir sužinoti! Marijai labiausiai patinka fosilijos. Kur kas labiau nei žmonės ar gyvūnai. Kas galėjo pagalvoti, kad vienas archeologinis radinys pasirodys esąs… pats tikriausias drakonas?

„Hester Hilo paslaptis“ (8-12m)

Vasaros atostogos sename name su daugybe paslaptingų kambarių tiesiog negali būti nuobodžios – tuo įsitikina dvyniai Megė ir Frankas, atsidūrę čia norėdami pabėgti nuo nesibaigiančių tėvų barnių. Keisti dalykai ima dėtis vos tik atvykus: nežinia kieno mergaitei paliktas šimto metų senumo dienoraštis, neįprasti garsai naktimis ir keistas žinutes sudėliojantis uždraustas žaidimas palėpėje. Gali būti, kad tie, kurie name gyveno anksčiau, vis dar iki galo neišsikraustė…

Iš visų klausimų daugiausia nerimo kelia šis: ar jie tikrai visi pasmerkti prieš daugelį metų išpranašautai Didžiajai nelaimei?

„Ko bijojo kapitonas Drebulis?“ (4-7 m.)

Kapitonas Drebulis – tikras piratas!

Jo veidas kaip pirato, rūbai kaip pirato, jis šaukia kaip piratas.

Ir nieko nebijo – kaip tikras piratas!

Nei nakties, nei audrų, nei ryklių, nei sugedusio jogurto.

Na, iš tiesų ne visai taip. Ir piratams būna baisu. Štai kapitonas Drebulis staiga ėmė visko bijoti – net savo paties šešėlio.

O ką daro tikri piratai, kai jiems baisu?

Jie mokosi ĮVEIKTI BAIMĘ!

„Futbolo labirintai“ (7-9 m.)

Kas smagiau – žaisti futbolą, stebėti varžybas ar keliauti labirintais? Ši knyga leis mėgautis viskuo vienu metu! Tavęs laukia ne tik painūs ir įdomūs labirintai, bet ir daug įdomių faktų apie futbolą. Čiupk pieštuką ir pirmyn ieškoti teisingo kelio!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


šeši + = 11

Kitos temos: