Patogi žaidimų kėdė ne tik geimeriams – pasirinkimo gidas

kompiuteris

Freepik.com

Norite įsigyti žaidimų kėdę, bet nežinote nuo ko pradėti? Nesijaudinkite, viskas, ką jums reikia padaryti, tai perskaityti šį išsamų pirkėjo vadovą ir jums paaiškinsime viską, ką jums reikia žinoti. Šiame galutiniame pirkėjo vadove papasakosime, kokios yra jūsų galimybės, į kokias ypatybes reikia atkreipti dėmesį, iš kokių skirtingų prekių ženklų galite rinktis ir daug kitų žaidimų kėdžių patarimų! 

Kas yra žaidimų kėdės ir kam jų reikia?

Žaidimų kėdė yra specializuotos kėdės, skirtos žaidėjų poreikiams ir patogumui. Šių kėdžių dizaineriai pagalvojo apie tai, kaip žaidėjai sėdi, kaip jie juda ir ko jiems reikia iš kėdės, ir nusprendė sukurti kažką, kas tenkintų tuos poreikius. Nepaisant pavadinimo, žaidimų kėdes naudoja ne tik žaidėjai. Jums gali būti naudinga žaidimų kėdė, jei:

  • Dirbate biure ir norite padidinti savo produktyvumą
  • Dirbkite iš namų ir daug laiko praleiskite sėdėdami
  • Kenčia nuo nugaros skausmo
  • Turite judėjimo problemų ir jums reikia papildomos paramos sėdint
  • Praleidžiate daug laiko žaisdami žaidimus (aišku)
  • Arba tiesiog norisi patogiau sėdėti!

Pirmosios žaidimų kėdės buvo skirtos lenktynių žaidimams, kad veiktų kaip automobilių treniruoklių sėdynės. Todėl dizaineriai buvo linkę atkartoti sportines automobilių sėdynes su aukštomis tiesiomis nugaromis ir storais apmušalais. Nuo tada žaidimų kėdės vystėsi, o rinka tapo daug platesnė. Dabar yra daugybė skirtingų žaidimų kėdžių tipų, kad atitiktų daugelio skirtingų tipų žaidėjų poreikius. Tai puikiai perkelia mus į kitą šio pirkėjo vadovo skyrių.

Įvairių tipų žaidimų kėdės

Žaidimų kėdes galime suskirstyti į skirtingus tipus, kokių tipų yra? Keturios plačios kategorijos, apie kurias turėtumėte žinoti, yra šios, kurios išvardintos žemiau:

  • PC žaidimų kėdės
  • Žaidimų konsolės kėdės
  • Lenktynių simuliatoriaus sėdynės
  • Sėdmaišių pavidalo kėdės

Tikėtina, kad jau žinote, kurią iš šių keturių žaidimų kėdžių tipų norite įsigyti, nes tai priklausys nuo to, kam ketinate jas naudoti. Pasirinkite tą kėdę, kuri labiausiai patinka.

Koks pasirinkimas yra populiariausias?

PC žaidimų kėdės yra labai prototipinis modelis; apie tai dauguma žmonių galvoja išgirdę žodį „žaidimų kėdė“. Šios kėdės yra skirtos sėdėti už stalų, todėl jos yra geras pasirinkimas, jei daugumą žaidimų žaidžiate kompiuteryje arba norite kėdės, kuri būtų kaip biuro kėdė darbo vietai. Paprastai jie susideda iš mobilios 5 žvaigždučių bazės su ratukais su pjedestalo sėdyne, pritvirtinta viršuje. Jie taip pat paprastai turi pasukimo galimybes, kad galėtumėte laisvai judėti prie stalo, aukšti porankiai, skirti riešams palaikyti, kai naudojate pelę ir klaviatūrą, ir aukšta nugara, kuri palaiko kaklą ir neleidžia įsitempti žiūrint į ekraną. Beveik visos kompiuterinių žaidimų kėdės yra nustatytos vertikalioje padėtyje, tačiau daugelis jų gali pakreipti atgal ir užsifiksuoti įvairiose atlošimo padėtyse. Neramina tai, kad tokio tipo žaidimų kėdės kartais vadinamos „lenktynių žaidimų kėdėmis“ dėl to, kad jos yra pagamintos iš automobilių sėdynių. Tačiau jų nereikėtų painioti su lenktynių simuliatoriaus kėdėmis. Žaidimų konsolės kėdės – taip, jūs atspėjote – skirtos žaidimų konsolių žaidėjams. Šios yra daug universalesnės nei kompiuterinės žaidimų kėdės ir dažniausiai būna daug įvairesnių formų ir dydžių. Nepaisant to, populiariausias žaidimų konsolės kėdžių tipas yra klasikinis „Rocker“. Skirtingai nuo kompiuterinių žaidimų kėdžių, „Rocker“ žaidimų kėdės neturi pjedestalo sėdynių ar ratų. Vietoj to, juose yra L formos sėdynės. Pavadinimas kilo dėl to, kad judant atlošas dažnai gali siūbuoti pirmyn ir atgal.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 1 = keturi

Kitos temos: