REGINA – ieškantiems ramybės ir jaukumo

regina

REGINA – tai poilsis ramioje ir jaukioje aplinkoje

Pačioje Druskininkų širdyje, kurorto centre, apsuptas lietuviškų pušų, įsikūręs klasikinio stiliaus viešbutis *** REGINA.

Tai poilsis ramioje ir jaukioje aplinkoje.

Jūsų laukia šviesūs kambariai su viešbutyje tapytais dailininkų paveikslais, vonios kambariai su būtiniausia įranga ir higienos priemonėmis, erdvus holas, jaukumu spinduliuojantis židinys.

Šiltų spalvų ir malonumo Jums suteiks pro kambarių langus atsiveriantis užburiantis vaizdas į privatų vėjo kedenamų pušų parką, kaštonų ir liepų alėją.

Lauke po pušimis laukia hamakai atsipalaidavimui ir pamąstymams, vidinis kiemelis – jaukiems pasisėdėjimas ar knygos skaitymui.

Viešbučio restorane-bare ar jaukioje lauko terasoje galėsite pasimėgauti kokybišku ir gardžiu maistu, kavos puodeliu ar taure vyno, kurią galėsite išsirinkti iš profesionalaus someljė kruopščiai atrinkto plataus asortimento (restoranas ir virtuvė atitinka aukščiausius higienos ir kokybės reikalavimus – 5 puodelių įvertinimas 2020 metais).

Viešbutis REGINA Druskininkai – puiki vieta švęsti gimtadienius, krikštynas ar vestuves.  Mes pasirūpinsime išskirtiniu Jūsų šventės organizavimu, ypač skaniu maistu ir gėrimais.

O gal tiesiog norite suorganizuoti įmonės renginį ar surengti darbuotojų mokymus? Atvykite pas mus.

Viskas Jūsų patogumui ir vienoje vietoje – konferencijų salė su reikiama įranga, kavos pertraukėlės, pilnas maitinimas pagal pageidaujamą meniu.

  • Vakaro pasivaikščiojimams kviečia šalia esanti pėsčiųjų alėja.
  • Atsipalaidavimui  ir vandens pramogoms – už kelių minučių kelio esantis Druskininkų AQUA parkas ir Druskininkų gydykla.
  • Skrydžiui per Nemuną – iš kiemo matomas lynų keltuvas, nukeliantis į visus metus veikiančią sniego ir slidinėjimo pramogų „Snow areną“.

Jūsų komfortu pasirūpins mūsų paslaugi komanda.

Laukiame Jūsų atvykstančių!

www.regina.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


trys + 7 =

Kitos temos: