Sūneliui 11 mėnesių. Vos tik nusegame sauskelnes, jis pradeda žaisti su savo „pimpaliuku“. Dėl šios priežasties negalime jo palikti nuogo (arba turime laikyti rankas). Ką patartumėte?

Kiekviena mama yra pastebėjusi, kad augdamas kūdikis vis ką nors atranda ir tuo, ką atranda, kažkurį laiką žaidžia.

Pirmiausia kūdikis atranda, kad turi dvi rankutes ir užsiiminėja čiupinėdamas savo pirštukus, juos kišdamas į burną ir visur, kur tik jie įlenda.

Paskui mažylis atranda ausytes ir visaip jas kankina.

Dar vėliau atranda kojas ir pimpaliuką.

. Viena iš esminių priežasčių, dėl ko kūdikis čiupinėja pimpaliuką, yra sauskelnių iššutinta tarpvietė ir lytinių organų sritis. Iššutinta tarpvietė ir lytinių organų sritis niežti, ir kyla sunkiai tramdomas noras ją čiupinėti, kasyti. Tai, kad vos tik nuėmus sauskelnes mažylis čiumpa atitinkamą vietą rodo, kad suaugusieji retai keičia sauskelnes. Kai mažylis bus įpratintas pabūti nuogu užpakaliuku ir šis neniežės, kils mažesnis noras žaisti savo kūno dalimis. Griebtis už lytinių organų gali ir mergaitės. Iš sauskelnių „išpakuotas“ berniukas ar mergaitė turi būti apiplaunami. Rankų laikymas, bet koks kariavimas su mažyliu nepadeda. Ne veltui liaudis sako, kad draudžiamas vaisius yra saldesnis… Nukreipkite mažylio dėmesį nuo pimpaliuko, sudominkite jį bet kokiu kitu užsiėmimu, žaislu.

Žymos: , ,

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ septyni = 11

Kitos temos: