Patalpų ore toksinių medžiagų yra 40–100 proc. daugiau nei lauke. Kokia išeitis?

„Therapy Air® iOn“ – tai pažangi jonizuojamoji oro valymo sistema, padedanti palaikyti gyvenamąją aplinką švarią ir saugią

Progresas ir technologijos labai pagerino mūsų gyvenimo kokybę, tačiau sukėlė ir naujų rimtų sunkumų. Daugelis gyvename tokioje aplinkoje, dėl kurios sergame vis daugiau. Mūsų būstus užtvindė dulkės, alergenai, dirgikliai, chemikalai ir tabako dūmai. Patalpų ore toksinių medžiagų yra 40–100 proc. daugiau nei lauke. Vienas žmogus negali pakeisti viso pasaulio, bet gali padėti sau ir savo šeimai.

„Therapy Air® iOn“ – tai pažangi jonizuojamoji oro valymo sistema, padedanti palaikyti gyvenamąją aplinką švarią ir saugią. Pagamintas taikant naujausias technologijas, prietaisas neįtikėtinai pajėgus ir kartu labai paprastai valdomas. Vos vieno mygtuko spustelėjimu įjungiamas aparatas ne tik filtruoja ir valo orą, bet ir pripildo jį neigiamų jonų. Modernus aparato dizainas puikiai dera su funkcionalumu ir aukštosiomis technologijomis.

Oro valymo sistemą „Therapy Air® iOn“ sudaro penki filtrai ir neigiamų jonų generatorius. Veikdami drauge, šie elementai puikiai išvalo orą. Ventiliatorius įtraukia patalpos orą ir nukreipia jį į filtrų sistemą. Ten išvalytas oras pereina per jonų generatorių ir papildomas neigiamais jonais. Kai oras prisotinamas neigiamų jonų, šie ima traukti teigiamą krūvį turinčias dulkių ir bakterijų daleles. Jos tampa sunkesnės, ir oro valymo sistema jas nukenksmina. Išvalytas oras grąžinamas į patalpą.

„Therapy Air® iOn“ sulaiko ir pašalina: 

  • Dulkes, dulkių erkutes
  • Bakterijas, virusus
  • Žiedadulkes
  • Pelėsius
  • Naminių gyvūnų plaukelius
  • Cigarečių dūmus
  • Nemalonius kvapus ir toksines dujas

Problema, šiuo metu jaudinanti viso pasaulio gyventojus, yra koronavirusas COVID-19, kuris išplito visuose žemynuose. Ekspertai išsiaiškino, kad koronavirusas greitai plinta oro lašeliniu būdu, kai užsikrėtęs žmogus čiaudi ir kosėja. Tokiomis aplinkybėmis būtina užtikrinti, kad ore, kuriuo kvėpuojame, nebūtų virusų, bakterijų, kitų kenksmingų oro teršalų ir alergenų.

Nepriklausomų oro valymo sistemų tyrimų rezultatais (Vokietija 2016 ir 2020 m.) „Therapy Air Ion“ pripažintas geriausiu aukštos klasės oro valytuvu kategorijoje. 2020 metų balandį prestižinė Vokietijos GUI LAB laboratorija pripažino, kad „Therapy Air iOn“ yra veiksmingas valant orą nuo SARS-CoV-2.

Daugiau informacijos – www.zepter.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , , , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− keturi = 1

Kitos temos: