„Labas jūra“ – vaikų gynimo dienos proga daugybė vaikų pirmą kartą pamatys jūrą

jūra

Pixabay.com

Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse prie Baltijos jūros nuvažiuos niekad jūros nematę vaikučiai iš Kaišiadorių šv. Juozapo šeimos namų.

Socialinę akciją „Labas jūra“ organizuoja regionines profsąjungas vienijanti Lietuvos žemės ūkio darbuotojų profesinių sąjungų federacija (RPF) kartu su Kaišiadorių vyskupijos Carito įsteigtais Paparčių šv. Juozapo šeimos namais.

„Per tuos karantinus, visokius virusus, jų mutacijas, vakcinacijas ir maršus mes pamiršome vaikus. Tuos vaikus, kuriems labiausiai trūksta dėmesio. Vaikus, kuriems labiausiai reikia ne žaislų, ne dovanų, ne paramos, bet artimo žmogaus, šilumos ir tik jam skirto laiko, – sako RPF pirmininkas Audrius Gelžinis. – Prieš keletą metų LR Prezidentės iniciatyva kartu su nevyriausybinėmis organizacijomis į mūsų pajūrį būdavo vežami vaikai iš globos namų, šeimos namų ir kitų socialinių įstaigų. Traukiniu į pajūrį važiuodavo tie vaikai, kurie dar niekada nematė jūros. Ir tas pirmasis kartas – kelionė traukiniu ir jūra – jiems įsirėždavo visam gyvenimui“.

Šiemet gegužės 29 d. akcijoje dalyvaus ir jūros nemačiusius vaikus priims vaikų stovykla „Žilvitis“ (Karklė, Klaipėdos raj.), maitinimą užtikrins privačios organizacijos, autobusus vietiniam susisiekimui suteiks Klaipėdos rajono savivaldybė, edukacinę programą vaikams parengė Pajūrio regioninio parko direkcija, o žaidimus organizuos lauko pedagogikos darželio „Miško darželis“ auklėtojos ir auklėtiniai.

Daugiau informacijos galima rasti socialinio tinklo Facebook grupėje RPF socialinė akcija LABAS JŪRA.

Dėl papildomos informacijos galite kreiptis:

Regioninių profsąjungų federacijos pirmininkas Audrius Gelžinis, tel. 8 699 55569

Paparčių šv. Juozapo šeimos namų direktorė Rūta Kanclerytė, tel. 8 682 62110

Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Didžpetrienė, tel. 861510082

Socialinės akcijos „Labas jūra“ eiga:

  • gegužės 29 d. 6-7 m. amžiaus vaikai iš Kaišiadorių Paparčių šv.Juozapo šeimos namų kartu su organizacijos „Gelbėkit vaikus“ lydinčiais asmenimis 11.19 val. atvyksta į Klaipėdos geležinkelio stotį;
  • apie 12 val. grupė pasitinkama Karklės vaikų stovykloje „Žilvitis“, pietūs;
  • apie 13 val. numatoma edukacinė programa vaikams;
  • 17 val. vaikai išvyksta iš stovyklos į Klaipėdos geležinkelio stotį;
  • 55 val. traukinys išvyksta iš Klaipėdos į Kaišiadoris.

Neišdildomi įspūdžiai ir prisiminimai apie pirmąją kelionę traukiniu prie jūros vaikus lydės visą gyvenimą. Darykime gerus darbus.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ aštuoni = 15

Kitos temos: