Apelape – linksmos istorijos ant drabužėlių

apelape

Agnė su idėjos įkvėpėja – dukryte Ugne

Prieš tapdama mama Agnė Danelevičiūtė-Vaišnienė buvo tiesiog profesionali dailininkė. Dailės akademijoje įgijusi stiklo dizainerės specialybę, ne tik dėstė KTU dizaino fakultete, bet ir dalyvavo vietinėse ir tarptautinėse parodose. Su vyru, irgi stiklo dizaineriu, įkūrė nedidelę įmonę „Stiklo spektras“.

„Gimus vaikams, nebegalėjau daug laiko praleisti stiklo studijoje, o kadangi esu labai veikli, pradėjau galvoti, kuo galėčiau užsiimti namuose. Tada prisiminiau, kad visada labai mėgau piešti – mano sąsiuviniai, užrašų knygelės ir bloknotai išmarginti įvairiais piešinukais. Sugalvojau, kad norėčiau juos perkelti ant vaikiškų drabužėlių. Iš pradžių tai buvo marškinėliai, vėliau ir suknelės bei pižamytės. Pirmaisiais marškinėliais buvo apdovanoti mano ir artimųjų vaikučiai. Vėliau susidomėjusiųjų ratas plėtėsi, atsirado nuolatinių klientų“, – pasakoja Agnė.

Stiklo dizainerių šeima augina 5 metų Ugnę ir 2 metų Povilą. Jiems patinka mamos piešti herojai žvėreliai. „Dažniausiai mano žvėreliai yra sužmoginti – jie myli, globoja, saugo savo draugus, šypsosi ir turi svajonių. Kiekvienas piešinukas turi savo pavadinimą ir istoriją, visi jie piešti galvojant apie vaikus. Nupiešusi piešinuką, iš karto matau, ar jis tinkamas puošti drabužėlius, ar ne, tačiau tuo atranka nesibaigia, pagrindinį žodį taria mano vaikai. Jie niekada nesako, kad piešinukas negražus, bet jei paklausus, ar patinka, stoja ilga pauzė, tą piešinį dedu į eskizų segtuvą“, – sako kurianti mama.

pagrindinisUgnė ir Povilas ne tik vertina piešinukus, bet ir testuoja produkciją, „naujienas“ visada išbando savi vaikai, jie nešioja, rūbelis yra skalbiamas, lyginamas, vėl skalbiamas ir t.t. Taip tiriama gaminio kokybė, nes Agnei Danelevičiūtei-Vaišnienei labai svarbu, kad vartotojus pasiektų tik tikrai kokybiški drabužėliai. Dukrelės dėka net atsirado pavadinimas APE, nes ilgą laiką Ugnė negalėjo ištarti L raidės ir vietoje Lapė sakydavo APĖ. Taip Agnė pavadino ir Facebooko paskyrą ir interneto tinklalapį www.apelape.lt

Kiekvienas menininkas turi savo braižą. Agnės piešinukai – linksmi, švelnūs, dalis jų yra su lietuviškais užrašais, o to dabar pasitaiko labai retai. Rūbelius pagal užsakymą siuva vienas Lietuvos fabrikas, sukneles ir pižamytes siuva profesionalios siuvėjos.

Nors dauguma drabužėlių skirti vaikučiams iki 8 metų, asortimentas dar plečiasi. Suknelės ilgomis ir trumpomis rankovėmis, marškinėliai, golfai – visa tai, ko reikia augančiam vaikui, ir su linksmomis istorijomis apie žvėrelius.

„Mamos žurnalas“

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − du =

Kitos temos: