Buvau viršelio vaikas. Pasižiūrėkite, kaip atrodo užaugę viršelinukai

Smagaus atgarsio sulaukė mūsų kvietimas parodyti, kaip dabar atrodo ūgtelėję viršelio vaikai.

Aleksandras 2008-11

Negaliu patikėti, kad prabėgo tiek daug metų nuo to laiko, kai mano sūnus Aleksandras buvo  „Mamos žurnalo“ viršelyje. Kai fotografavo, Aleksandrui buvo 8 mėnesiai. O dabar Aleksandrui jau 13! Jis beveik visa galva aukštesnis už mane. Aleksandras – puikus vaikas, mylintis anūkas, nuoširdus ir geraširdis draugas, jautrios širdies, labai mandagus, tvarkingas ir plačiomis akimis žiūrintis į pasaulį. Turi daug hobių. Patinka ir krepšinis, ir karatė, ir plaukimas baseine. Domisi įvairiais rankdarbiais, turi daug veiklos: klijuoja, gamina, siuva, karpo, konstruoja ir vėl iš naujo. Paskutinis faktas: Aleksandras yra turbūt didžiausias Hario Poterio fanas.

Ačiū jums dar kartą už smagius prisiminimus.

Aleksandro mama Roberta

 

Barbora 2016-08

Dabar Barborai penkeriais metais daugiau, nei viršelyje (5 metai ir 6 mėnesiai). Barbora užaugo labai gudri ir meniška mergaitė. Jos ateities planas būti šokančia dailininke. Ji labai mergaitiška mergaitė, tikrų tikriausia princesė. Labai švelni, niekada nebijo parodyti savo jausmų. Per dieną šimtus kartų pribėga apkabinti ir pasakyti, kad myli. Kasdien apsirengusi tik suknelėmis ir sijonais, kurie sukasi. Per dieną persirengti gali ir penkis kartus ir vis klausia, ar pavyko suderinti visą aprangą. Labai mėgsta šokti. Ir nesvarbu, ar tai disko, ar baletas.

Dovilė Linkuvienė

Jonas 2009-01

Su didžiule nostalgija prisimenu laikus, kai vaikai dar buvo mažuliukai. Norite pamatyti, kaip užaugo jūsų modeliukas? Štai. Nei fotosesijoje žurnalui prieš 12 metų noriai pozavo, nei dabar įmanoma to tikėtis. Dabar Jonui 13 metų, šeštokas, nors atrodo kur kas vyresnis, palyginus su bendraamžiais. Groja gitara, labai mėgsta žaisti tinklinį ir, žinoma, kompiuterinius žaidimus.

Mama Simona

Justas 2011-12

Tuo metu Justui buvo 11 mėnesių, šiemet – 10 metų. Justas užaugo turintis savo nuomonę, charakterį bei sąmojingas vaikinas. Labai linksmas, judrus, draugiškas, jautrus kietiems. Domisi gyvūnais, faktais apie pasaulio raidą. Turi ypatingą talentą lipdyti – nėra daikto ar gyvūno, kurio jis negalėtų atkartoti lipdinyje.

Džiugu būti „Mamos žurnalo“ istorijos dalimi.

Anastazija

Laurynas 2017-01

Praėjo daugiau nei 4 metai nuo tada, kai Laurynas tapo viršelio vaiku. Šiuo metu Laurynui jau 5,5 m. ir jis užaugo be galo smalsus, aktyvus ir drąsus vaikas. Laurynas labai mėgsta būti dėmesio centre, taigi visuomet džiaugiasi gavęs galimybę sudalyvauti mažojo modelio fotosesijose. Laurynas mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį, būti gamtoje, tačiau didžiausia Lauryno aistra – konstruoti lego, jo sukonstruotomis figūrėlėmis išpuošti visi namai.

Lauryno mama Laura.

 

Neli 2016-06

Kai fotografavote Neli viršeliui, jai nebuvo nė trejų metukų, o dabar jau pirmokė. Turi mažą sesutę, kurią labai myli, rūpinasi ir globoja. Mėgsta skaityti knygas, piešti. Mūsų namuose dažnai skamba muzika, Neli labiausiai už viską mėgsta šokti ir dainuoti!

Oksana

Vesta 2012-04

Tada Vestai buvo 2 metukai. Balandį jai bus 11 metų. Jau tada žinojau, kad dukra bus gimnastė. Sportavo meninę gimnastiką jau 6 metus Klaipėdoje sporto centre „Viesulas“.

Didžiuojuosi jos užsispyrimu, atkaklumu. Ji meninės gimnastikos fanatikė, yra pelniusi prizines vietas Lietuvos vaikų čempionatuose, turi čempionės titulų tarp savo amžiaus mergaičių. Dalyvaudavo įvairiuose draugiškuose tarptautinėse varžybose ir iškovodavo prizines vietas.

Šiuo metų gyvename ne Lietuvoje. Belgija tapo mūsų naujaisiais namais. Čia Vesta sportuoja Gento miesto meninės gimnastikos klube „Forza Ritmica Belgium“. Šiuo metu vyksta pasiruošimas Flandrijos varžyboms.

Julija

Dovas 2010-03

Labai džiaugiuosi šia gražia idėja! Privertė sugrįžti beveik 11 metų į praeitį. Dovas – 2010 metų kovo mėnesio viršelio vaikas. Dėl savo judrumo ir smalsumo jis buvo didelis iššūkis fotografei. Dabar Dovui 12 metų, jis šeštokas. Lanko futbolo treniruotes ir yra stiprus vartininkas, puikiai kalba angliškai ir, be abejo, mėgsta kompiuterinius žaidimus. Mylimas sūnus ir anūkas. Džiaugiamės ir juo didžiuojamės!

Mama Erika

Lukas 2020-04

Labai džiaugiuosi, kad mano visi trys vaikučiai kažkuo susiję su „Mamos žurnalu“.

Emilija 2008 m. sausį kartu su tėčiu pateko į žurnalo puslapius, nes jis buvo vienas pirmųjų tėvelių išėjęs į vaiko priežiūros atostogas. To, kaip jis prižiūrėjo dukrytę, manau, galėtų pavydėti daug kas. Pavyzdžiui, jis dirba kieme, Emilija miega šalia, vežimėlyje. Reikia važiuoti į miestą, važiuoja drauge. Manau, kad tarp jų toks stiprus ryšys užsimezgė būtent tada ir nenutrūko. Emilija – tėčio vaikas. Dabar ji aštuntokė.

Vilius – 2011 metų „Mamos žurnalo“ kalendoriaus vaikas. Koks aktyvus buvo, toks ir likęs. Jis dabar penktokas, lanko lietuvių liaudies šokių kolektyvą „Vėjo malūnėlis“ (tik dabar dėl karantino negali šokti). Noras šokti liaudiškus šokius kilo tada, kai jo tėčio krikšto tėvai nusivedė į savo kolektyvo repeticiją. Jam ten taip patiko, kad ir pats pradėjo lankyti šokius. Vilius myli gyvūnus, yra auginęs triušius, vištas, kalakutus, nutrijas, jūrų kiaulytes, šunį. Jis visada man padeda darbuotis šiltnamyje, yra puikus pagalbininkas, jei reikia ką sutaisyti. Kai grįžta vyras iš Danijos (jis ten dirba), tai Vilius nuo jo nesitraukia, nori su juo praleisti kuo daugiau laiko. Vasarą net kartu važiuodavo padirbėti. Sakė norėtų būti staliumi, kaip tėtis.

Lukas – 2020 metų balandžio viršelio vaikas. Kas pasikeitė per metus? Ogi nuo sausio pabaigos pradėjo lankyti darželį. Iš pradžių maniau, kad jau niekada nepripras, buvo kažkoks košmaras. Bet dėl puikių pedagogių (taip pat ir pavaduotojos bei direktorės) įvyko stebuklas. Mano pagrandukas kuo puikiausiai pasilieka darželyje, neliko jokių ašarų. Lukutis kartais net pamiršta atsisveikinti su manimi ir nubėga į grupę. Jis draugiškas ir paslaugus vaikas. Ar galite bent įsivaizduoti, kaip džiaugiasi mano širdis, kai matau laimingą savo vaiką.

O dar didesnės laimės man suteikia visi trys mano vaikai, džiaugiuosi, kad jie sveiki ir laimingi.

Linkiu „Mamos žurnalui“ dar ilgai gyvuoti, nes nenoriu, kad nutrūktų mano tradicija, kuri prasidėjo 2006 metais, prenumeruoti būtent popierinį žurnalo variantą.

Virginija Jotautienė

 

Paulius 2013-01

Pauliui tuo metu buvo 6 mėnesiai. Dabar jam 9 metai. Užaugo labai linksmas, aktyvus, protingas, gabus, mandagus, atsakingas vaikas. Taip pat labai muzikalus, lanko šokius. Teko dalyvauti Lietuvos vaikų talentuose. Mėgsta groti būgnais. Viena iš svajonių – būti šefu, tad labai dažnai palepina savo šeimą įvairiais patiekalais. Labai patinka slidinėti nuo kalnų. Puikiai sutaria su savo vyresniuoju ir jaunesniuoju broliais.

Mylime šitą vaiką, linkime jam sėkmės ir siekti savo tikslų.

Mama Kristina Stonkė

Ačiū mamos!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


6 − = keturi

Kitos temos: