Dukrytės krikšto suknelė – abiejų močiučių rankų darbo

Mažylę papuošė dvi močiutės

Norėčiau pasidalinti savo dukrytės Adrijos krikštynų nuotraukomis. Dukrytės krikšto suknelė yra išskirtinė, kadangi ji – abiejų močiučių rankų darbo.

Dukrytės krikšto drabužėlius (suknelę, galvajuostę ir batukus) pagal mūsų pateiktą pavyzdį (tik nuotrauką iš interneto, be nėrimo schemos) nunėrė močiutė Zita, o karoliukais išsiuvinėjo močiutė Rima.

Nuotraukas močiutėms pateikėme birželio 22 dieną, o po dviejų savaičių – 2020-07-05 – suknelė buvo baigta nerti. Kadangi močiutė Zita gyvena Skuodo rajone, Pašilės kaime, tai suknelė pasiekė mus 2020-07-11 ir buvo perduota močiutei Rimai, kuri gyvena Kaune. Ši močiutė turėjo papuošti suknelę mano išrinktais perlo spalvos karoliukais. Tais pačiais karoliukais buvo išsiuvinėta ir galvajuostė.

Beje, suknytę močiutė Zita nėrė pagal telefonu pateiktus matmenis ir tik vieną kartą pamatavusi, kai buvome atvažiavę jos aplankyti. Močiutei Zitai siųstas norimos krikšto suknelės pavyzdys buvo didesniam vaikui, o ne kūdikiui, todėl močiutei teko sugalvoti, kaip patobulinti krikšto suknelės modelį, kad tiktų mūsų mažylei ir būtų patogu aprengti, nes dukrytei, kai krikštijome, buvo tik keli mėnesiai.

Irma su dukryte krikštynų dieną

Abi močiutės daug laiko praleido ruošdamos krikšto drabužėlius, kadangi turėjo spėti iki krikštynų dienos. Krikšto drabužėliai išėjo labai gražūs. Be galo džiaugiuosi mūsų pasirinkimu, kadangi į šią suknelę buvo įdėta daug abiejų močiučių meilės savo anūkėlei Adrijai. Manau, tai bus puikus prisiminimas mano dukrytei. Be to, Adrija yra pati mylimiausia abiejų močiučių anūkėlė, nes tiek mano, tiek vyro mamai Adrija yra pirma anūkė ir kol kas vienintelė (daugiau anūkių ar anūkų kol kas nėra).

Krikštynos vyko liepos 24 – lygiai tą pačią dieną, kaip ir mūsų vestuvės prieš 10 metų, toje pačioje bažnyčioje, pas tą patį kunigą ir net sutapo, kad tą pačią valandą, kai mūsų santuoką laimino bažnyčioje.

Dukrytės krikšto tėvus irgi pasirinkome ne atsitiktinai, jais tapo mūsų vestuvių liudininkai. Dukrytė yra mūsų pirmas vaikas, ji pati didžiausia mūsų 10 vestuvių metinių dovana, kuri gimė 2020-04-08 per karantiną, kai gimdyme negalėjo dalyvauti vyras.

Mama Irma Jagminė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


du − = 1

Kitos temos: