Instagramo perliukai. Užsukite į mūsų Fb ir Ig paskyras – nuotaikos pagerėjimas garantuotas

Užsukite į „Mamos žurnalo“ Fb ir Ig paskyras. Feisbuke kiekvieną dieną vysta konkursai, abiejose paskyrose nuolatos keliame linksmus įrašius ir jūsų atsiųstas nuotraukas. Nuotaikos pagerėjimas garantuotas.

Rudeninė gimtadienio idėja

Mama Živilė rašo:

Negaliu nepasidalinti šiomis nuotraukomis. Ruduo, rudeninės spalvos, šermukšniai, šventinė nuotaika. Pirmasis gimtadienis – svarbi diena. Tokią dieną nebūtini balionai, dovanos, blizgučiai ar didelės puotos. Ne materialūs daiktai, ne mašinėlės, dviratukai, supami arkliukai ar kamuoliukų baseiniukai turi būti svarbūs. Tokia diena yra šeimos diena, ir tokią dieną svarbiausia yra juokas, teigiamos emocijos, šėlionės, žaidimai, laiko praleidimas drauge.

Šiose nuotraukose įamžintas pirmasis mūsų sūnaus Margirio Jasučio gimtadienis (gimė 2020-09-17). Fotosesijos idėją sugalvojau pati, dekoracijas irgi  gaminau ir dėliojau pati. Fotografas – Giedrius Bubliauskas, Vieta – Ąžuolų Vila

 

Emocijos dėl naujų skonių

Susipažinimas su naujais skoniais toks emocingas! Vaikų nepapirksi, jie dalina „žąsis“ mamos restorane be jokių skrupulų. Jei skanu, tai skanu, o jei rūgštu, aštru, sūru, – patys matote.

Mama Sandra mus pralinksmino dukrelės Gabrielės nuotraukomis. Gabrielė kaskart ragaudama uogas atranda jų skonį iš naujo ir dosniai apdovanoja šeimą savo mimikomis. Ne veltui ragaujančių kūdikių vaizdeliai gerina žiūrimumo rekordus feisbuke. Juk tikrai juokinga!

Gabrielė užaugusi galbūt taps maisto kritike

Gyvalazdės efektas

Pasak daugumos mamų, sezonų kaita labiausiai pasijaučia, kai reikia pertvarkyti vaiko spintą ir patikrinti, ar praėjusio sezono drabužiai ir batai dar geri. Tai mes vadiname Gyvalazdės efektu. Kam teko auginti gyvalazdes, matė, kad jos auga ne palaipsniui, o šuoliais. Vieną dieną jos išsineria iš savo senosios odos, ir staiga pamatai kur kas padidėjusį vabzdį.

Vaikai auga kaip gyvalazdės, o menamas išsinėrimas iš odos įvyksta būtent rudenį. Tada mamos skaičiuoja: per vasarą + 5 cm, + 2 kg ir + 1 batų dydis. Tiesiog vieną rytą atsikeli, ir lovoje guli padidėjęs tavo vaikas.

Gyvalazdė – paslaptingas gyvūnas, padidėjantis staiga

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


aštuoni − = 4

Kitos temos: