Kai vaiko odelė šaukia SOS

Vaikų intensyviosios terapijos gydytoja Solveiga Umbrasaitė

Jautri, sausa, atopiška – šiuos žodžius apie vaiko odą išgirsta vis daugiau tėvų. Tačiau net ir sveika oda gali išsausėti ir tapti pažeidžiama dėl įvairių kasdienių situacijų. Tuomet praverčia vaistinėlėje turėti greitosios pagalbos priemonę, kuri pagreitina odos gijimą.

SOS situacijų – daug

Vaikučio odą sausina ir pažeidžia begalės veiksnių: pasivaikščiojimai šaltu vėjuotu oru, sausas kambarių oras, dažnas prausimas, kontaktas su dirginančiomis medžiagomis, net netinkamas skalbiklis. Kadangi kūdikių ir vaikų odelė plona ir jautri, kartais net pažaidus ant šiurkštesnio kilimo ji gali parausti, nušerpetoti. Kūdikiams oda labiausiai dirgsta sauskelnių srityje. Jeigu kūdikis lauke būna su čiulptuku, apie lūpas atsiranda pažeistos odos žiedas. Jautriai į temperatūrų kaitą reaguoja itin plona lūpų odelė.

Pažeistos ir išsausėjusios odos plotai pasidaro šiurkštesni, pleiskanoja, šerpetoja. Pažeistas vietas vaikui gali niežėti, o kasantis pažeidimai tik didėja, kyla infekcijos pavojus. Tada odai reikia SOS priežiūros, kad paspartėtų gijimas ir regeneracija, o pažeistos vietos būtų apsaugotos. Tam sukurtas „Eucerin Aquaphor“ atkuriamasis tepalas.

Pediatrų aukso standartas

Vaikų intensyviosios terapijos gydytoja Solveiga Umbrasaitė: „Eucerin Aquaphor“ tepalas pediatrų praktikoje jau tapęs „aukso standartu“. Nors pasižymi minimalia sudėtimi, tai yra nuo pat kūdikystės saugi, veiksminga ir, kas svarbiausia, universali priemonė prižiūrint bei gydant įvairias vaikų odos problemas. Nemėgstu apkrauti tėvų sudėtingomis ir painiomis rekomendacijomis: tiek gydytojui, tiek ligoniukui visuomet patogu turėti vieną gerą priemonę, kuri padės ir sumažinti odos sausumą, ir atkurti barjerinę funkciją, net ir nuramins sudirgusią odą, o keliaujant į lauką bus tiesiog puiki apsauga nuo šalčio.

Džiugina tai, jog vis daugiau šeimų atranda šią priemonę ir pritaiko savo reikmėms. Mamos džiaugiasi, kad „Eucerin Aquaphor“ tinka ne tik jų vaikams, bet ir joms pačioms bei tėčiams, naudojant jį po nudegimų, atliktų įvairių dermatologinių procedūrų ar, pavyzdžiui, gydant paūmėjusią rankų egzemą.

Kūdikiams „Eucerin Aquaphor“ yra tikra pirmoji pagalba, kai vaiko odelė yra jautri ir stipriai reaguojanti į įvairius išorės dirgiklius ar net tepamas kitas odos priežiūros priemones. Šiuo metu viena iš dažniausiai nustatomų kūdikių odos problemų yra atopinis dermatitas, taigi, „Eucerin Aquaphor“ yra puiki priemonė siekiant atkurti odos drėgmę, nuraminti bėrimus ir sukurti papildomą odos apsauginį sluoksnį. Šios savybės naudingos net ir esant iššutimams: nors ir bevandenė, tačiau tepalo sudėtis leidžia odelei kvėpuoti, o dekspantenolis skatina odos regeneracijos, tai yra atsinaujinimo, procesus.

Vaikui paaugus tampa aktualios kitos problemos: judrūs vaikai vis kažką užsigauna, nusibrozdina, aktyviai sportuojantys – pritrina kojas, ir taip toliau. Jei tokia žaizdelė nekraujuoja, nešlapiuoja, tuomet „Eucerin Aquaphor“ bus puiki priemonė ir sklandžiam odos gijimui užtikrinti.

Tinklaraštininkė Monika Jogminė

Tinklaraštininkė Monika Jogminė, Medos (4 m.) mama: „Eucerin Aquaphor“ atkuriamasis tepalas nepakečiamas mūsų kasdienybėje. Atvėsus orams abi vargstame dėl išsausėjusios odos. Mane pačią šis tepalas visada gelbėja, kai suskilinėja kojų kulnai, alkūnės. Dukrytei ypač linkę išsausėti keliai, o žiemos metu – skruostukai. Tepalas yra panašios į vazeliną konsistencijos, neturi vandens, dėl to labai efektyviai ir greitai sukuria visas sąlygas odai atsikurti. Kai reikia nuraminti didesnius odos plotus, renkamės „Eucerin Aquaphor“ atkuriamąjį kūno purškalą. Juo abi purškiamės kojas, rankas, pilvuką, nugarą. Vietas, kuriose tuo metu reikia odai ypatingo nuraminimo ir drėgmės. Purškalas labai malonios konsistencijos, vienas džiaugsmas juo lepinti odą.

Aktorė ir turinio kūrėja Karolina Kriukelytė-Slavinskienė

Aktorė ir turinio kūrėja Karolina Kriukelytė-Slavinskienė, Eriko (5 m.) ir Kamilės (1 m.) mama: „Įspūdžiai labai geri! Tepalas labai tirštas, ir tai maloniai nustebino. Tepiau ant įvairių odos pažeidimų. Tepalas labai ilgai laikėsi ir gydė žaizdeles. Tepalas nėra iš tų, kurie greitai susigeria, jis lieka ant odos, toks jausmas, kad saugo, prižiūri odą. Rezultatas buvo labai geras. Vienas odos pažeidimas per parą tapo kur kas šviesesnis. Nors stengiamės prižiūrėti sūnaus vystyklų zoną, tačiau visko nutinka, todėl patepu „Eucerin Aquaphor“, ir problema būna išspręsta. Manau, tepsime žiemą ir skruostukus“.

***

 

„Eucerin Aquaphor“ atkuriamasis tepalas – pagreitina odos regeneraciją bei suteikia sausai odai SOS pagalbą. Tepale nėra vandens, todėl jis sukuria idealią aplinką pažeistai ir sudirgintai odai gyti. Dėl unikalaus poveikio jis tinka įvairioms odos problemoms spręsti.

„Aqua“ lotyniškai reiškia vandenį, o „phor“ yra kilęs iš senovės graikų kalbos žodžio „phoros“, reiškiančio „turėtojas“ arba „nešėjas“. Šis pavadinimas nurodo, kad produktas apsaugo odą nuo dehidratacijos, padėdamas jai sulaikyti drėgmę.

„Eucerin Aquaphor“ tepalą nuolatos skiria dermatologai visame pasaulyje.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


6 + penki =

Kitos temos: