NEKENČIU TAVĘS! Romantinė komedija, kurią privalo pamatyti rutinoje užsisukusi mamytė

Liusė – jauna, protinga ir ambicinga mergina, dirbanti didelėje Niujorko leidykloje

Šį savaitgalį susiplanuokite taip, kad spėtumėte pamatyti nuotaikingą istoriją apie meilę. Filmas rodomas nuo gruodžio 3.

Romantinė komedija „Nekenčiu tavęs!” sukurta pagal rašytojos Sally Thorne to paties pavadinimo knygą. Romanas tapo „USA Today“ bestseleriu, buvo išrinktas į įtakingo Oprah Winfrey žurnalo „visų laikų geriausių romantinių romanų“ dešimtuką bei išverstas į daugiau nei 25 užsienio kalbas.
Liusė – jauna, protinga ir ambicinga mergina, dirbanti didelėje Niujorko leidykloje. Darbas jai patinka, išskyrus vieną smulkmeną – kartu su ja kabinete sėdintis Džošua. Nuolat pasitempęs, visuomet rimtas, susikaupęs ir žiauriai erzinantis Džošua yra tikros, nuoširdžios ir didelės Liusės neapykantos objektas. Beje, šis jausmas abipusis – Džošua irgi nuoširdžiai nekenčia savo kolegės.
Situacijos toli gražu nepagerina žinia, kad tiek Liusė, tiek Džošua yra kandidatai gauti tą patį darbinį paaukštinimą. Mergina nusprendžia, jog norint nugalėti, reikia keisti taktiką ir į pagalbą pasitelkia flirto kerus. Džošua noriai įsitraukia į naują žaidimą, tačiau, tiek meilėje, tiek konkurencinėje kovoje leistina viskas.
Daugiau apie filmą: https://youtu.be/83tvxZwYPQA
PREMJERA LIETUVOJE: 2021-12-03
Režisierius: Peter Hutchings
Scenaristas: Christina Mengert, Sally Thorne
Vaidina: Austin Stowell, Lucy Hale
Kalba: anglų / Trukmė: 103 min.
mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


3 + = vienuolika

Kitos temos: