Kaip 100-mečio vaikai šv.Velykas atšventė su kūdikių namų mažyliais

Į šventę atvyko nuostabūs kiškiai iš Personažai.lt

Šimtmečio sausinukai Šv. Velykas nusprendė atšvęsti anksčiau ir jau balandžio 18 d. surengė šventę mažiesiems Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų-pagalbos centro „Šeimos slėnis“ gyventojams.

Ši idėja organozatorėms kilo po sėkmingo bendrojo Vilniaus šimtmečio sausinukų gimtadienio. Matydamos tiek laimingų veidų moterys suprato, kad nori ne tik savus džiuginti, bet dovanoti šventę kitiems.

Tad ilgai nelaukusios visos 3 ėmėsi darbo. Smagiausia šio darbo dalis, kad atrandi vis daugiau draugų, tikinčių bei norinčių prisidėti prie iniciatyvos. Ši šventė neįvyktų be gerų žmonių noro skleisti gėrį kitiems.

Į šventę atvyko nuostabūs kiškiai iš Personažai.lt, kurie linksmino, juokino, piešė ant veidukų, bei pūtė didžiulius muilo burbulus, kuriuos įteikė „Dideli muilo burbulai“. Saldųjį stalą puošė neįprasto grožio bei skonio kepiniai: „Skonio meno“ tortas ir „Saldžių spalvų“ keksiukai, morengiukai. Sultis suteikė „Marmaluzi“, na, o vaikų kūrybingumu pasirūpino Vaikams.lt, dovanodami spalvinimo knygeles bei pieštukus.

Visi žinome, kad geriausia dovana yra dėmesys ir laikas praleistas kartu. Matyti nuostabias vaikų emocijas, juoką, džiaugsmą akyse yra geriausias darbo įvertinimas. Tai mūsų varikliukas ir skatina mus judėti pirmyn.

Kas yra Šimtmečio sausinukai?

Šimtmečio vaikai (sausinukai) – tai mažyliai, gimę 2018-aisiais metais sausio mėnesį. Šventes ir renginius Šimtmečio sausinukams organizuoja 3 mamos: Jolita Daunorienė, Julija Janušienė bei Aina Bartosevičienė.

Į pirmąją surengtą šventę susirinko net 37 mamos su vaikučiais. „Darbas organizuojant renginį buvo nelengva užduotis, bet visos su ja susitvarkėme. Renginys, mano nuomone, pranoko visus lūkesčius ne tik organizatorių, bet ir dalyvių. Ateityje norime suburti ne tik sausį gimusiuosius, ne tik vilniečius, taip pat neapsiriboti pramogomis, mes norime prisidėti ir prie gerų darbų“, – sakė A. Bartosevičienė.

Dabar trys veiklios mamos nori užbaigti likusius darbus po pirmosios šventės ir ragina visas šimtmečio mažylių mamas sekti naujienas bei laukti naujų renginių.

Nuotraukos DūdėFoto ir VanileFoto

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


septyni − 1 =

Kitos temos: