Kaip išsirinkti tinkamą veido kaukę?

Tam, kad kaukė suteiktų kuo geresnį rezultatą, turime įdėti pastangų ir išsirinkti tinkamiausią mūsų odai

Kasdien turime prižiūrėti veido odą – atsakingai valyti makiažą, prausti tinkamais prausikliais, tonizuoti bei drėkinti ją.

Tačiau, kartais reikia ir šiek tiek papildomo rūpesčio, ypač atsiradus nelauktoms odos problemoms. Jau labai daug metų veido kaukės gelbsti mus iškilus spuogams, siekiant suteikti odai papildomo švytėjimo ar žavesio.

Tačiau, tam, kad kaukė suteiktų kuo geresnį rezultatą, turime įdėti pastangų ir išsirinkti tinkamiausią mūsų odai.

Sausa veido oda

Sausa veido oda dažnai apibūdinama kaip šerpetojanti, besilupanti ir papilkėjusi. Taip pat, šio odos tipo savininkai neretai skundžiasi nemaloniu odos tempimu. Sausai veido odai būtinas drėkinimas ir maitinimas. Ypatingos priežiūros ji reikalauja pasikeitus sezonui ar oro sąlygoms, išgyvenus stresines situacijas ar po ilgesnio prastos mitybos laikotarpio.

Sausai veido odai reikėtų rinktis kaukes, kuriose gausu vitaminų ir aliejų. Taip pat, atkreipkite dėmesį į kaukes, turinčias sudėtyje kolageno, dumblių ir peptidų. Vienomis populiariausių šiomis dienomis tapo hialurono rūgštimi prisotintos kaukės. Jos intensyviai drėkina veido odą, tad padeda jai atsigauti greitai.

Riebi veido oda

Labai dažnai, riebios odos savininkai ją paveldi. Tačiau, kartais pasitaiko ir tokių atvejų, kai odos tipas pradeda keistis ir oda tampa riebesne atsiradus hormoniam disbalansui, kuris stimuliuoja didesnį riebalų išsiskyrimą. Riebios odos savininkai dažnai skundžiasi inkštirais, spuogais bei uždegimais, kurie tarsi niekad neišnyksta.

Riebios veido odos šalininkams derėtų rinktis veido kaukes su moliu. Molis išvalo veido odą ir turi priešuždegiminių savybių, kurios padės užkirsti kelią infekcijoms, inkštirams ir erzinantiems spuogams. Molio pagrindu sukurtas veido kaukes dažnai galima įsigyti ypač gera kaina akcijos metu. Taigi, sekite akcijas ir tikrai rasite puikią priemonę neišleisdami tam daug pinigų.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


8 + = dvylika

Kitos temos: