Kokie žaislai vaikams „naudingi“?

Skaitymo nauda yra neabejotina, tad jeigu norite lavinti vaiko skaitymo įgūdžius – tokiu atveju dovanokite jiems knygas

Artėjant gražiausioms metų šventėms vis daugiau tėvelių pradeda ieškoti dovanų savo vaikučiams. Vienos bus jų pačių, kitos – nuo Kalėdų Senelio. Suprantama, kad dovanų bus gana daug, jos bus labai įvairios, tačiau tikrai nesinori apkrauti namų plastmasiniais, kiniškais žaislais, kurie greitai lūžta.

Žaislai prekybos vietose yra labai įvairūs. Kokie geriausi?

Pasikalbėję su pedagogais, pediatrais bei žaislais prekiaujančiais vadybininkais sudarėme trumpą sąrašą, kuris galbūt padės Jums greičiau rasti dovanas vaikams.

Skaitymo nauda yra neabejotina, tad jeigu norite lavinti vaiko skaitymo įgūdžius – tokiu atveju dovanokite jiems knygas. Nesirinkite klasikinių, kurios dažniausiai netraukia. Dovanokite vaikams tai, kas yra populiaru. Taip sužadinsite jų norą skaityti ir galiausiai popsinės knygos bus pakeičiamos rimtomis, kurios vertos atidesnio skaitymo.

Geros dovanų idėjos yra susijusios su vaikų kūrybiškumo lavinimu. Žaislų, kurie lavina kūrybiškumą, labai daug, tad čia jau nėra taisyklių. Žiūrėkite, jie atitiktų vaiko amžiaus ribas, kadangi mažieji gavę žaislą ne pagal savo amžių gali sunerimti, kad jiems nepavyksta tinkamai atlikti tam tikrų užduočių.

Geri žaislai tie, kurie skatina vaikus daugiau galvoti

Geri žaislai tie, kurie skatina vaikus daugiau galvoti. O loginių žaidimų taip pat labai daug ir įvairių. Nuo tokių, kurie jau skirti paaugusiems vaikams, kaip kad Monopolis, iki paprastesnių, kurie lavina vaiko gebėjimą skirti formas bei spalvas.

Geri žaislai ir tie, kurie skatina vaiką kurti kažką naujo. Tai gali būti užrašinės, kurios galiausiai virsta pasakų knygomis, piešimo dažai, kurie padeda sukurti meniškus paveikslus.

Meistro įrankių dėžės taip pat puikiai tinka ir mergaitėms, ir berniukams, kurie nori kurti ir tuo pačiu išmokti naujų dalykų.

Jau vaikystėje reikia suteikti vaikui galimybę išbandyti kuo daugiau skirtingų amatų. Tikėtina, kad galiausiai kuris nors patiks. Būtent jį bus ir galima lavinti toliau.

Geri žaislai ir tie, kurie skatina vaiką kurti kažką naujo

Prekybos vietoje imu perku rasite mūsų aptartas dovanų idėjas. Tikime, kad jos patiks Jūsų vaikams ir kiekvienas žaislas išmokys mažąjį ko nors naujo.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


trys + 5 =

Kitos temos: