Kompresinės pėdkelnės – nauda ir praktiškumas viename, nes dailina figūrą ir gerina kraujotaką

Kompresinės pėdkelnės vizualiai dailina figūrą

Nerastume nei vienos moters, kuri savo spintoje neturėtų pėdkelnių. Nesvarbu ar tai klasikinės kūno spalvos pėdkelnės ar išskirtinės, kurios yra pamargintos įvairiais raštais ar spalvomis. Tačiau ar kiekviena moteris savo garderobe turi kompresines pėdkelnes?

Pritarsite, jog tikrai ne kiekviena, o, gaila, mat kompresinės pėdkelnės yra ne tik puikus daiktas kiekvienai dienai, tačiau atlieka ir naudingų funkcijų kaip vizualus figūros dailinimas, o svarbiausia, jog jas dėvint jūs labai pagelbėjate savo kojoms, mat su jų pagalba yra gerinama kraujotaka bei vykdomas sklandus limfos tekėjimas jūsų kojose. Be šių naudingų funkcijų, labai svarbu nepamiršti ir minėto figūros dailinimo, mat kiekviena moteris, prieš išeidama į miestą ar darbą nori atrodyti bei jaustis puikiai, tad kompresinės pėdkelnės yra tai ko jums reikia, mat jos paslėps jūsų kojų netobulumus, bei paryškins klubus ar talija, jei nuspręsite įsigyti pėdkelnes aukštu liemeniu.

Dažniausiai kompresinės pėdkelnės yra siuvamos aukštu juosmeniu, jog ne tik jūsų kojos, bet ir viršutinė dalis kaip pilvas būtų įlemenuotas bei paslėpti nereikalingi kilogramai. Kompresinės pėdkelnes, kaip ir kompresines kojines reikia rinktis pagal jų storumą t.y. denus, kurie leidžia suprasti kokio storio jūsų perkamos kompresinės pėdkelnės ar kojinės bus. Žinoma, norint, kad jos ne taip greitai plyštų ar susidėvėtų reikėtų rinktis storesnes kompresines pėdkelnes, tačiau, jeigu įsigysite plonesnes, tai tame nėra nieko blogo, mat svarbiausia yra tai, jog jums būtų patogu bei malonu jas dėvėti. 

Kompresinės kojinės ar pėdkelnės, kurias pasirinkti? 

Kaip buvo minėta anksčiau, kompresinės būna ne tik pėdkelnės, tačiau ir kojinės. Kaip nuspręsti, kurių jums konkrečiai reikia? Būtų sąžininga, teigti, jog tai yra jūsų pasirinkimo laisvė. Mat, jeigu jūs mėgstate sijonus ar sukneles bei esate pratusi prie pėdkelnių, tuomet patogiausias variantas yra pėdkelnės, mat jos leis jums drąsiai avėti net ir trumpesnį sijoną, tačiau, jeigu esate labiau kelnių mėgėja arba ilgų sijonų ar suknelių, tuomet galite peržvelgti kompresinių kojinių pasiūla, kurioje tikrai atrasti bent vienas, kurios išpildys jūsų lūkesčius. Kaip ir lengva suprasti, jog kojinės nedailins jūsų figūros taip kaip pėdkelnės, žinoma, jeigu pasirinksite ilgesnes kojines, tuomet jos įformins jūsų šlaunis bei paslėps problemines vietas, o jeigu jums to nepakanka, tai, kaip ir supratote, kompresinės pėdkelnės yra tai ko jums reikės norint galutinai padailinti savo figūrą: nuo talijos iki kojų pėdų.

Renkantis svarbu nepamiršti ko jums reikia ir ko jūs norite, mat vis vien, tiek kompresinės pėdkelnės, tiek kompresinės kojinės pasirūpins jūsų gera kraujotaka kojose bei padės išvengti nuovargio jose, kurį jaučia dažna moteris praleidama daug laiko stovėdama ar vaikščiodama. Parduotuvėje TavoPatogumui.lt yra platus pasirinkimas tiek kompresinių kojinių, tiek kompresinių pėdkelnių. Šioje parduotuvėje kiekviena moteris suras sau tinkama kompresinių pėdkelnių siluetą, kuris ją džiugins kiekvieną dieną vos tik užsidėjus, o rezultatą ne tik pajusite, bet ir pamatysite jau pirmo nešiojimo metu.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ keturi = 10

Kitos temos: