Ne visi darželiai Lietuvoje sustabdė veiklą

Kristina Gadliauskienė, ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka“ vadovė

Kristina Gadliauskienė, ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka“ vadovė

Paskelbus karantiną Lietuvoje darželiai užvėrė duris. Tačiau ne visos mažuosius ugdančios įstaigos nustojo veikti, dalis jų persikėlė į virtualią erdvę ir nepaisant esamų iššūkių planuoja plėtrą.

Anstyvojo ugdymo mokykla „Eureka“ pirmoji Lietuvoje pasiūlė skaitmeninę ugdymo paslaugą, kuria gali pasinaudoti visos 2–5 metų vaikus auginančios šeimos.

„Skaitmenines pamokas „Eurekos“ vaikams pradėjome teikti pirmąją karantino paskelbimo dieną. Matydami situaciją pasaulyje tam ruošėmės jau kurį laiką. Sulaukus ne vieno skambučio iš nepažįstamų šeimų, supratome, kad šiuo metu egzistuoja skatmeninių pamokų poreikis visoje Lietuvoje. Su komanda priėmėme iššūkį pasiekti, jog internetu teikiamų pamokų kokybė kiek įmanoma mažiau skirtųsi nuo to ugdymo, kurį užtikrindavome klasėse.

Kurdami pamokas stengiamės užtikrinti pilno, kokybiško, susisteminto ugdymo turinio pateikimą kiekvieną dieną“ – dalinasi patirtimi Kristina Gadliauskienė, ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka“ vadovė.

Skaitmeninį ugdymo paketą sudaro mažiausiai keturios video pamokos kasdien, tiesioginės transliacijos su mokytojais, interaktyvios veiklos ir video formato užduotys vaikams. Pamokos padeda šeimoms sugrįžti į dienos ritmą:  užkandžiai, pietų metas, poilsio laikas, aktyvi veikla lauke – tai taip pat įtraukiama ir numatoma ugdymo turinyje. Be to, ugdymas apima ir anglų kalbos bei emocinio intelekto mokymą.

karantinas

Skaitmeninį ugdymo paketą sudaro mažiausiai keturios video pamokos kasdien

„Eureka“ nestabdo plėtros planų ir šį rugsėjį atsidarys savo antrąjį padalini Kaune, Žaliakalnyje bei padalinį Vilniaus centre, adresu Aludarių g. 3.

„Į priekį žvelgiame optimistiškai – karantinas kažkada baigsis ir kokybiškų ugdymo paslaugų poreikis tikrai išliks. Naujų padalinių patalpos jau beveik įrengtos, užsakomi baldai ir formuojama papildoma mokytojų komanda.“ – teigia K. Gadliauskienė.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


6 − šeši =

Kitos temos: