Spalio knygų naujienos vaikams. Šį kartą knygutes ne tik skaitykite, bet ir pasiklausykite

Knygutės ne tik pramoga ar jaukus laikas su mažyliu. Jos ir neišsenkantis pažinimo šaltinis. Pirmieji žodžiai, pirmosios gamtos pamokos ir net pirmoji pažintis su garsiausiais kompozitorių kūriniais!

Leidykla „Baltos lankos“ pristato naujausias savo knygutes mažyliams. 

Maestro, muzika!

Mažyliams nuo 1 metų. Susipažinkite su garsiausių kompozitorių muzika!
Bachas, Bizė, Šumanas, Rimskis-Korsakovas, Mocartas, Vivaldis, Sen Sansas, Rosinis, Bethovenas, Šopenas, Forė, Debiusi – spauskite mygtukus ir klausykitės gražiausios klasikinės muzikos!

Spragtukas

Spausk ir klausykis užburiančios „Spragtuko“ muzikos! Klasika tapusią pasaką apie Spragtuką lydi kerinti Piotro Čaikovskio muzika. Susitikimai su knygele neabejotinai taps mažylių labiausiai laukiama kiekvienos dienos akimirka. Pasinerkite į stebuklų pasaulį!

Gyvūnų orkestras groja Mocartą

Spausk mygtukus ir klausykis muzikos, nes gyvūnų orkestras tau groja Mocartą! Ši knygelė – pirmoji mažylių pažintis su vienu garsiausių visų laikų kompozitorių. Klausykitės magiškų kūrinių, tyrinėkite spalvingas iliustracijas, kuriose kaskart aptiksite vis ką nors naujo.

Reda Puodžiukė, Tania Rex

Neeilinė diena Balioniškyje

Pasakojimas mažiems ir dideliems apie žmonių svajones, Balioniškyje pasiekiamas labai paprastai: tereikia danguje sugauti ar sužvejoti savąjį… balioną.
Praleiskite vieną dieną Balioniškyje – pasisemkite drąsos ne tik svajoti, bet ir siekti svajonių.

Išmok 1000 pirmųjų žodžių

1000 pirmųjų žodžių, suskirstytų temomis ir iliustruotų ryškiaspalviais piešiniais bei nuotraukomis. Parodykite, garsiai ištarkite ir papasakokite mažiesiems apie daiktus, gyvūnus, gamtos reiškinius, jausmus ir daugybę kitų dalykų. Skirta 3–5 m. vaikams.

Metų laikai

Nuostabi Antonijaus Vivaldžio muzika, specialiai mažiems pirščiukams lavinti pritaikyti ranteliai ir nuolat besikeičiantys margaspalviai metų laikai pakerės ir ilgam prikaustys mažylių dėmesį: tiek daug visko reikia pamatyti ir išgirsti!

Sam Taplin

 Nekutenk meškos!

Ei, nekutenk meškos! Bet kaipgi nepakutensi, jei gyvūnėliai tokie mieli, o rankelės nenustygsta vietoje? Tikroviškų garsų ir švelnių medžiagėlių knyga skirta patiems mažiausiems skaitytojams, kurių paskutiniame puslapyje laukia pašėlusi staigmena!

Gabjota Alūzaitė, Agnė Nananai

Nuo ryto iki vakaro

Paveikslėlių knyga, iliustruojanti vieną šiuolaikiškų miestiečių dieną didmiestyje ir ūkininkų dieną kaime – nuo ryto iki vakaro. Klausimai ir užduotys skatins vaiko pastabumą, norą ieškoti ir rasti, suskaičiuoti pasislėpusias kates, šunis, striksinčias voveres ar zuikius.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


5 + = šeši

Kitos temos: