Kokias atostogų knygutes rekomenduojame mažiesiems

Vasara – metas, kai turime laiko pailsėti ir paskaityti. O kokias atostogų knygutes rekomenduoja mažiesiems leidykla „Baltos lankos“?

Rachel Bright, Jim Field

Apie banginį, kuris norėjo visko daug

Knyga apie brangiausius dalykus, slypinčius mūsų širdyse.

Banginis Gūbrys diena iš dienos naršo vandenyno platybes, ieškodamas vis gražesnių ir blizgesnių grobių. Tačiau, kad ir ką rastų, vis vien jaučiasi nepatenkintas. Gal jo didelei širdžiai reikia visai ne daiktų, kad ši imtų dainuoti ir džiaugtis?

Lu Fraser, Mark McKinley

Kaip vikingas šalmus iškeitė į pyragus

Pašėlusiai linksma paveikslėlių knyga ir miela istorija apie tai, kad geriausia – būti savimi. Gvildas kitoks nei visi vikingai. Jam nesiseka nei mojuoti kardu, nei nardyti lediniuose ežerų vandenyse. Bet vienas dalykas jam tikrai PATINKA…
Tai – KEPTI PYRAGUS!

Sam Taplin

Nekutenk meškos!

Ei, nekutenk meškos! Bet kaipgi nepakutensi, jei gyvūnėliai tokie mieli, o rankelės nenustygsta vietoje? Tikroviškų garsų ir švelnių medžiagėlių knyga skirta patiems mažiausiems skaitytojams, kurių paskutiniame puslapyje laukia pašėlusi staigmena!

Maestro, muzika!

Mažyliams nuo 1 metų. Susipažinkite su garsiausių kompozitorių muzika!
Bachas, Bizė, Šumanas, Rimskis-Korsakovas, Mocartas, Vivaldis, Sen Sansas, Rosinis, Bethovenas, Šopenas, Forė, Debiusi – spauskite mygtukus ir klausykitės gražiausios klasikinės muzikos!

Debi Gliori, Alan Durant

Širdyje mylėsiu visada

Lapinas ir toliau gyveno jų širdyse, prisiminimuose ir tame juoke… ir ten gyvens visados. „Šiltas, už širdies griebiantis pasakojimas, švelniai aiškinantis mirtį… Nuostabios iliustracijos.“ (BBC Parenting)

Mamyte, aš tave myliu

Mielų gyvūnėlių iliustracijomis puošta knygelė pasakoja apie be galo svarbų ir magišką mamos ir vaiko ryšį. Žiūrinėdami šią knygelę, mažyliai niekada nenuobodžiaus: kaskart atvertus naują puslapį, mažos rankelės ras vis kitokią judančią detalę ar smagų liesti paviršių.

Reda Puodžiukė, Tania Rex

Neeilinė diena Balioniškyje

Užburiantis pasakojimas apie dideles ir mažas svajones, Balioniškyje pasiekiamas labai paprastai: tereikia danguje sugauti ar sužvejoti savąjį… balioną. Tačiau kodėl nepaprasto miesto gyventojai dažniau žiūri aukštyn, grožisi ir dūsauja, užuot pasukę galvas, kaip pasiekti svajonę?

 

 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − = trys

Kitos temos: