Knyga – geriausia kalėdinė dovana, nes dovanoja kelionę į vaizduotės pasaulį

Knyga – geriausia kalėdinė dovana ir mažam, ir dideliam, nes ji dovanoja kelionę į vaizduotės pasaulį. Skaitykite kartu su savo mažyliu, mokykitės naujų dalykų, patirkite gražiausias istorijas ir nepamirštamus nuotykius! 

Gražias dovanų idėjas pristato leidykla „Baltos lankos“.

Gražiausios garsinės knygos

Ramutė Skučaitė, Ilona Balsytė, Agnė Nananai

Spalvotos skaičių pasakėlės

Ši nuotaikinga knyga nedidelėmis, šmaikščiomis, nostalgiškomis ar pamokančiomis eiliuotomis istorijomis supažindins vaikus su pirmaisiais skaičiais (nuo 1 iki 9) ir pagrindinėmis spalvomis.

Aušra Žičkienė, Dovydas Čiuplys, Vytautas Leistrumas

Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės

Garsinėje spalvingai ir šmaikščiai iliustruotoje knygoje pateikiama trylika lietuvių liaudies dainelių vaiko tarčiai lavinti. Dainų melodijos nesudėtingos, jos įrašytos ir greitu, ir lėtu tempu.

Ramutė Skučaitė, Ilona Balsytė, Inga Dagilė

Raidžių namučiai. Eiliuota ir įgarsinta abėcėlė

Knyga padės mažiesiems pažinti ir išmokti abėcėlę. O paspaudus raidės mygtuką, aktorės Ilonos Balsytės įgarsinti eilėraštukai leis geriau įsiminti raidės tarimą.

Eiliuotos vakaro istorijos

Rachel Bright, Jim Field

Jei būčiau liūtas

Peštukai voveriukai

Pamokančios istorijos mažuosius privers kvatotis balsu! Šios knygos žaismingai perteikia kiekvienam svarbias temas: kaip išmokti pasitikėti savimi ir kaip gera viskuo dalytis su draugais.

Debi Gliori

Kaip išmokyti drakonus Žemę tausoti

Paprastais žodžiais ir ryškiomis iliustracijomis autorė padeda suprasti, kokią įtaką daro besaikis vartojimas, ir kviečia atsakingai rūpintis savo aplinka bei vienas kitu.

Kes Gray, Jim Field

Ei, varle!

Spalvinga ir beprotiškai juokinga istorija apie varlę, kuri sužino, kad kiekvienas gyvūnas turi tik jam skirtą vietą sėdėti. Bet varlė visai nenori tupėti ten, kur jai liepiama. Laikas susirasti kitą, patogesnę, vietą!

Smalsiems vaikučiams

Aurélie Chien Chow Chine

Mano jausmai

Knyga išmokys vaikus atpažinti ir įvardyti užplūstančias emocijas, patars, kaip su jomis elgtis, o užvaldžius stipriems jausmams kvėpavimo pratimai padės viską grąžinti į vėžes.

Jūratė Cvilikienė, Simonas Urbonas

PINIGAI ir kiti Gilučių šeimos reikalai

Pirmoji lietuvių autorių knyga apie finansus vaikams pateiks atsakymus į kiekvienoje šeimoje kylančius finansinius galvosūkius, padės sukurti šeimos biudžeto taisykles bei ugdyti finansiškai naudingus įpročius.

Linas Jonauskas

Kur ieškoti rudojo lokio

Skaitydami šią knygą sužinosite daugybę įdomių faktų, mokysitės tausoti gamtą ir išbandysite galybę naujų dalykų. Jūsų laukia nesibaigiantys nuotykiai po įspūdingą gamtos pasaulį!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


penki + = 7

Kitos temos: