Ką padovanoti vaikui rugsėjo 1-osios proga? Pirmas pasirinkimas – knyga

Rugsėjo 1-oji – graži šventė ne tik pirmokėliams. Prasideda nauji mokslo ir įgūdžių metai, todėl graži tradicija ta proga vaikui dovanoti knygą. Jei dar nemoka skaityti, – skaitysite kartu, o galbūt ši knyga pažadins norą pažinti raideles? O gal verta patobulėti ir patiems tėveliams, kad geriau suprastumėte savo išdykėlius?

NEBESUPRANTU! KAS NUTIKO MANO VAIKUI?

Mano vaikas mane varo iš proto!

Isabelle Filliozat; iliustr. Anouk Dubois

Knygos „Viską išbandžiau“ autorės naujoji knyga padės suprasti, kas vyksta 6–11 metų vaiko galvoje ir kaip tinkamai reaguoti į jo elgesį.

6–11 metų laikotarpį nelengva įveikti ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Siekdama padėti įveikti šį etapą, autorė aptaria tėvams dažnai kylančius klausimus, pasitelkia iliustruotus pavyzdžius ir naujausių mokslinių tyrimų duomenis bei, remdamasi pozityvaus auklėjimo principais, pataria, kaip elgtis įvairiose situacijose, kad kiekviena su vaiku praleista akimirka būtų šviesi ir laiminga!

 

MAŽIAUSIEMS

Nuraminsiu tave, net jei šėls audra

Debi Gliori

Nauja lapiuko iš knygelės „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“ istorija – tai užburianti kelionė į ramaus miego ir sapnų karalystę. Eiliuotas pasakojimas įtikins, kad bet kurioje pasaulio vietoje kiekvieno vaikelio mama saugo jį nuo miegą nubaidančių pavojų: stūgaujančio vėjo ar grūmojančio dangaus.

Meškis Zujus dirba ugniagesiu

Benji Davies

Patinka ugniagesių automobiliai? Ši knyga kaip tik tau!

Meškis Zujus kasdien išbando vis ką nors nauja. Šiandien jo laukia diena gaisrinėje! Drąsiai stumdyk paveikslėlius ir kartu su Zujumi patirk, koks įdomus ir svarbus yra ugniagesių darbas.

Meškis Zujus zoologijos sode

Benji Davies

Mažieji skaitytojai nepaleis šios knygelės iš rankų!

Šiandien Meškio Zujaus laukia įspūdinga diena zoologijos sode. Drąsiai stumdyk paveikslėlius ir sužinok, ką veikia kiekvienas zoologijos sodo gyventojas. Surask visus gyvūnėlius!

Kur ančiukas? Kur šuniukas?

Ingela P Arrhenius

Su medžiagėlėmis ir veidroduku!

Verskite puslapius ir drauge ieškokite po medžiagėlių skiautėmis pasislėpusių gyvūnėlių. Kiekvieną puslapį lydės nuoširdus mažylių džiaugsmas ir juokas!

Pasidaryk ir žaisk: 3D žvėrys ir gyvūnėliai

Nuspalvinęs, iškirpęs ir suklijavęs piešinius vaikas savo susikurtame pasaulyje galės apgyvendinti daugybę žvėrelių, paukščių ir naminių gyvūnų. Tai puiki priemonė tėvams ir pedagogams turiningai leisti laiką su vaikais!

BRENDIMO VADOVAS 8–16 METŲ MERGINOMS

Pamilk savo kūną (ir visus jo pokyčius!)

Sonya Renee Taylor

Svarbiausia, ką turi žinoti: tavo kūnas nuostabus!

Ši knyga padės išsiaiškinti svarbiausius klausimus apie tai, kas vyksta su tavo kūnu. Čia ne tik rasi daug naudingų žinių apie mėnesines, liemenėles ar šen bei ten pradedančius dygti plaukelius, bet ir sužinosi, kaip suprasti savo jausmus, bendrauti su aplinkiniais žmonėmis bei daugybę kitų dalykų.

www.baltoslankos.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


8 − keturi =

Kitos temos: