Top 5 vaikiškų prekės ženklų 2022 metais

drabužiai

Kiekvienais metais visame pasaulyje pasirodo naujoviškos mados tendencijos

Bet kuri mama savo vaikui trokšta geriausio, visai nesvarbu, apie kokią sritį pasisuktų kalba. Kokybiški ir gražiai atrodantys drabužiai – ne išimtis. Be abejo, kiekvienais metais visame pasaulyje pasirodo naujoviškos mados tendencijos. Pastarosios, galbūt šiek tiek mažiau, tačiau taip pat galioja ir vaikiškų drabužių kolekcijoms. Tačiau, nepaisant pasirinktos prekės išvaizdos, taipogi itin svarbi šios kokybė. Juk žiemomis vaikui turėtų būti pakankamai šilta, o vasaromis – gaivu. Kita vertus, kartais drabužėlių jaunesniesiems gyventojams nori padovanoti ir kiti giminaičiai. Tad, kokios tendencijos vyrauja 2022 metais? Ir kokie prekiniai ženklai dabar yra „ant bangos“?

Konges Sløjd – kokybiški ir gražiai atrodantys drabužėliai

Konges Sløjd prekinis ženklas tarp šalies gyventojų populiarėja vis labiau. Pastarasis gali pasigirti tiek itin kokybiškais, tiek išties gražiais vaikiškais drabužėliais. Čia gausu striukių, kurios padės mažyliams nesušalti net žvarbiausiomis dienomis. Taipogi, tokius apdarus vaikui dėvėti bus patogu, pastarieji jo neapsunkins bei nevaržys. Be abejo, derėtų nepamiršti ir kitokio tipo drabužėlių, tarkime, kepurių, pirštinių, šalikų. Bet kokiu atveju, šio prekinio ženklo kolekcija patiks tiek vaiko tėveliams, tiek pačiam mažyliui. Tad, tai gali būti puiki dovana Kalėdoms, gimtadieniui bei kitoms progoms, jeigu svarstote, ką naudingo ir gražaus galėtumėte padovanoti giminaičiui.

Mini Rodini – dar vienas puikus variantas vaikui

Mini Rodini prekinis ženklas savo populiarumu tikriausiai neaplenktų ankstesniojo varianto. Kita vertus, šis vis tiek pakliūtų į TOP 5. Čia parduodami išties žavūs ir spalvoti drabužėliai mažiesiems gyventojams, pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Taigi, tai taip pat patiks tiek vaikučiams, tiek jų tėveliams, kurie, greičiausiai pirmiau atsižvelgia į apdarų kokybę, o ne šių išvaizdą. Bet kokiu atveju, Mini Rodini yra vienas iš populiariausių variantų 2022-iesiems. Tad, nepraleiskite progos apsižvalgyti.

Cool Club – šilti bei išvaizdūs drabužiai

Trečiąją TOP 5-etuko vietą 2022-aisiais metais užima prekinis ženklas – Cool Club. Čia gausu mažiesiems gyventojams parduodamų striukyčių, kombinezonų, pirštinių, šalikų bei kitų žiemai reikalingų atributų. Drabužiai gaminami iš kokybiškų medžiagų, taip pat atrodo mielai ir madingai. Be to, svarbu paminėti, jog šie nekainuoja pernelyg daug, todėl pastarąjį prekinį ženklą dievina tie žmonės, kurie rūbeliams itin neišlaidauja.

Huppa – prekės vyresniesiems

Tarp vyresnių mažylių, 2022 metais labiausiai dominuoja Huppa prekinis ženklas. Čia taip pat gausu įvairaus tipo drabužių, tiksiančių žvarbiomis žiemos dienomis arba karštomis vasaromis. Pastarieji atrodo išvaizdžiai, atitinka naujausias mados tendencijas. Taipogi, šių metų kolekcija pasižymi įvairiomis spalvomis – o juk pastarąsias išties dievina jaunieji gyventojai. Įprastai, būtent suaugę žmonės susikoncentruoja vos į keletą dėvimų atspalvių, todėl jokiu būdu nebijokite spalvotų drabužėlių pirkti vaikams. Garantuojame, jog šie apsidžiaugs išvaizdžiomis bei šiltomis rožinėmis pirštinėmis, mėlynu kombinezonu ar ryškiai raudona striukyte.

Lassie – populiarūs žieminiai komplektai

Lassie prekinis ženklas 2022-ųjų metų TOP užima solidžią penktąją vietą. Pastarasis tapo itin populiariu ruošiantis žiemai, mat čia parduodami pilni aprangos komplektai. Tai išties patogu tiems, kurie nenori gaišti laiko tarpusavyje derindami skirtingas detales. Be to, čia parduodami rūbeliai yra kokybiški, šilti ir tikrai išvaizdūs. Žinoma, pilni žieminiai komplektai greičiausiai kainuos kiek brangiau – tačiau, kokybiškiems drabužėliams taupyti nevertėtų.

Taigi, štai toks yra 2022-ųjų metų vaikiškų drabužėlių prekinių ženklų TOP. Visi jie – ganėtinai skirtingi, tačiau taip pat šiek tiek panašūs. Visgi, garantuojame, jog kiekvienas atras sau priimtiniausią variantą.

Reklama

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 + = dešimt

Kitos temos: