Vieta Lietuvoje, kuri užbūrė Indrą – čia galite pabūti ir jūs, per Gongų naktį

Vyras prisiminė vieną stebuklingą vietą prie upės, kur jis leisdavo savo vaikystę

Indra Džiojeva-Stulpinienė  tvirtai tiki, jog atsitiktinumų nebūna, o viskas, kas įvyksta – turi prasmę. Moteris savo tikrąją laimę atrado įspūdingos gamtos glėbyje, kur kažkada ją nusivežė mylimasis. Vaizdas užbūrė ir paskatino sukurti vietą, kurioje šiandien pabūti galite ir jūs.

Vieta, kurią vyras parodė, pravirkdė Indrą

Vyras prisiminė vieną stebuklingą vietą prie upės, kur jis leisdavo savo vaikystę. Stebuklinga ji tapo tik vėliau, kuomet ją pamatė abu sutuoktiniai.  „Žiemą, atvažiavus čia, aš apsiverkiau ir pasakiau – arba čia, arba niekur.“ – tvirtai tarė Indra.

Tai Žvaigždžių Slėnis – vieta Sližiuose. Žemės savininkė planavo parduoti šį laimės gabalėlį, todėl tai buvo tarsi ženklas – reikia veikti. Iš pradžių Indra svajojo, jog ši puiki laukinė gamta, tai vieta, kurioje netrūkus atsiras jų sodyba ar namelis, bet vėliau gimė noras, jog šiais įspūdingais vaizdais ir potyriais džiaugtųsi daugiau žmonių, mat vieta itin unikali ir gyva. Taip gimė mintis sukurti potyriminį centrą.

Ši žemė gyva, ji kalba su mumis

Neįtikėtina, bet ši žemė tikrai rodo ženklus ir turi savo nuomonę, pasakojo Indra. Mes, pamatę, jog yra labai nemažai tvarkymosi darbų, mat žemė buvo labai apleista, supratome, kad reikia stipriai padirbėti ir išvalyti. Kvietėme net tris miškų valymo įmones: pirma ir antra neatvyko, trečia atvyko ir apžiūrėjusi labai apleistą teritoriją, dirbti atsisakė. Tada Indra su vyru Šarūnu nusprendė, jog žemė nenori būti stipriai tvarkoma, valoma ir apskritai, keičiama. Išeitis – sutvarkyti minimaliai savo jėgomis su darbininko ir  traktoriaus pagalba. Šis, laimei, atvyko ir iškart pradėjo darbuotis, tačiau jau po pusvalandžio pasakė, jog „tokioj pėkloj dar nesu buvęs“. Traktorius virto, klimpo, lūžo. Indra juokais paklausė vyro – „O Tu žemės atsiklausei, paprašei?“

Laukinėje žemėje turėsiančiam atsirasti centrui jau yra „palaiminimas“. Žmonės taip palaikė idėją, kad jiedu sukurdavo vis daugiau planų, atsirasdavo naujų minčių, o noras tik augo. Po ilgų svarstymų ir pasibuvimo su savimi, su pačia gamta, nusprendė, jog čia bus potyriminis centras tiems, kurie pavargo nuo miesto, šurmulio, nori išgirsti ir pajausti save, bet deja, triukšmas ir skubėjimas užgožia šią galimybę.

Žemė pati pasiūlė save renginiams

„Kažkada čia bevaikščiojant su giminaičiais supratau, jog tai, ką jie kalba, būdami kiek atokiau, puikiai girdisi man. Čia įspūdinga akustika, kurią būtina išnaudoti.“ – tuomet pagalvojo ji. Todėl rugpjūčio 6 d. 18 val. jau antrą kartą Žvaigždžių Slėnyje bus organizuojamos Gongų naktys. Labai lauksime tų, kurie nori patyrinėti savo sielą, skirti laiko pabuvimui su savimi ir su gamta.

Afrikos būgnai, Lietuviškos sutartinės, Krištolinių dubenų sesijos, Inner Dance praktika, miško, molio terapijos, paskaitos ir dar daug daugiau visko.  Vaišinsime vietinių žmonių kepta gardžia duona, arbatžolių arbata. Susipažinsite su lėtuoju turizmu, atrasite lokalų turizmą ir puikiai praleisite laiką, o renginio metu surinktos lėšos bus skirtos tolimesniam slėnio vystumui. Bilietai tirpsta greičiau, nei bėga dienos. Pamatykite tą stebuklingąją vietą ir pabūkite darnoje su savimi bei gamta.

Paruošė Sabina Kemerienė

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 − du =

Kitos temos: