Kas geriau – krūtinės didinimas implantais ar savais riebalais?

Pexels.com

Nors krūtinės didinimas yra vis dar viena iš populiariausių plastinių operacijų, daugumai pacientų kyla daugybė klausimų apie šią procedūrą ir jos visą eigą. Dažniausiai ir pagrinde pasitaikantis klausimas yra toks – implantai ar savi riebalai? Kiekvienas gali pasakyti savo nuomonę ar požiūrį šiuo klausimu, tačiau kaip yra iš tikrųjų?

Krūtinės didinimas savais riebalais

Krūtinės didinimas savais riebalais dažniausiai yra siūlomas tiems pacientams, kai jiems yra atliekama kita operacija, kaip riebalų nusiurbimas. Būtent tokiu atveju, šiuos turimus riebalus galima laisvai panaudoti krūtinės didinimui. Taip yra todėl, kad tai yra nuosavos ir puikiai prigyjančios organizmo ląstelės. Abiejų krūtų didinimui reikia nuo 500 iki 1000 mililitrų riebalų. Prieš pačią operaciją labai svarbu išsiaiškinti su savimi pačiu, ar neplanuojate numesti svorio, nes kitaip gali būti, jog svoris kris ir nuo pakoreguotos krūtinės. Na, o jeigu vis dėlto planuojate laikytis griežtų dietinių ir aktyvaus sporto taisyklių, turimos paslaugos pas mus jums pasiūlys patį priimtiniausią variantą.

Implantai, kurie padeda sukurti „push up“ efektą

Krūtų implantai dažniausiai yra rekomenduojami tiems pacientams, kurie pasižymi lieknomis kūno formomis. Taip yra todėl, nes šio tipo pacientai, dažniausiai neturi reikiamo riebalinio audinio, kuris galėtų suteikti norimą krūtinės formą. Jeigu vis dėlto yra nusprendžiama panaudoti savus turimus riebalus, pavyks sukurti tik itin minimalų krūtinės padidinimo vaizdą. Žinoma, kartais pacientams to ir užtenka, todėl svarbiausia savo norus išsakyti chirurgui, kuris ir patars, kaip daryti bus geriausia. Taip pat įdomus faktas tas, kad šiuo metu yra atsiradusi galimybė atlikti kombinuotą krūtų simetrizacijos operaciją, o tai reiškia, kad vienu metu galėsite pakelti krūtinę bei krūtis suvienodinti implantais (arba savu riebaliniu audiniu). Vienu šūviu, išties įmanoma nušauti du zuikius, o šį puikų variantą galite rasti Grožio Akademijos svetainėje!

Kaip skiriasi atsigavimo laikotarpis?

Nors ir atrodo, kad šios dvi operacijos turi tą patį tikslą – padidinti krūtinę, jų skirtingas metodas suteikia ir skirtingus „atsigavimo“ variantus. Tie pacientai, kurie pasirinko krūtinės didinimą savais riebalais, dažniausiai pilnai atsigauna po 1 – 2 savaičių. Šis atsigavimo laikotarpis nėra skausmingas, nes operacijos metu netempiami jokie raumenys, o specialią liemenėlę (kompresinę) reikia dėvėti apie 6 savaites. Net po 2–3 savaičių jau leidžiama užsiimti fiziniu aktyvumu.

Na, o tie, kurie krūtinę nusprendė pasididinti implantų pagalba, gijimo laikotarpis truks 2–3 savaites. Taip yra todėl, nes jos metu yra tempiamas raumuo bei po pačios operacijos jaučiamas skausmas (apie 4–6 dienas). Taip pat specialią liemenėlę reikia dėvėti 2 mėnesius ir 2–3 mėnesius negalima užsiimti jokiu aktyviu sportu.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


aštuoni − 4 =

Kitos temos: