Kiečiame į nuotaikingą judėjimo iššūkį #judeksuseima, kuris prasidės jau kitą savaitę

Pagrindinis tikslas – susivienyti su savo šeimą ir judėti visiems kartu

Į judėjimo iššūkį jus kviečia 2 dukryčių mama Inga, kurios instagramo paskyra @supuosi

Iššūkis #judeksuseima prasidės spausio 10 ir tęsis iki vasario 6 dienos.

Truputį apie save. Nuo pat vaikystės mane lydi rankdarbiai: mėgau megzti, nerti, siūti ir t.t. Gimus dukrytėms, kaip ir kiekvienuose namuose, atsirado sūpynės, bet… jos nepateisino mano lūkesčių. Tada nutariau vaikų pomėgį suptis ir mano hobį siūti sujungti – gavosi neblogas rezultatas, kurį pačios išbandėme, ištobulinome ir kuriuo šiandien galime drąsiai dalintis su kitais. Taip gimė mano prekės ženklas „Supuosi“.

Iššūkio pradžia – karantinas. Viskas prasidėjo pirmojo karantino metu, kai buvome labai suvaržyti ir negalėjome užsiimti įprastomis veiklomis ir pomėgiais. Kai visos Lietuvos šeimos savaitgaliais važiuodavo į pažintinius takus, mes su vyru nusprendėme susipažinti su mus supančiomis apylinkėmis: ištyrinėjome aplink esančius miškus, pelkes, atrodome daug įdomių dalykų – bebrų užtvankas, jų apgraužtus medžius. Tiesiog įsimesdavome į kuprinę užkandžių, šiltos arbatos, pasiimdavome šunį ir eidavome, kol vaikai norėdavo. Kai dukrytės pavargdavo, pailsėdavome susikurdami laužą, išsikepdami dešrelių. Kol kūrendavosi laužas vaikai tyrinėdavo aplinką: rasdavo įdomių šakų, didelių akmenų, lipdavo į medžius. Kai aprašiau socialiniuose tinkluose vieną mūsų pasivaikščiojimą, draugai irgi ėjo tuo pačiu taku. Kartą miške netoli ežerėlio net buvome padarę pirtelę. Darbo turėjome visai dienai. Tada pirmą kartą visa šeima, net ir vaikai, po pirties šokome į ledinį vandenį (buvo balandžio mėnuo). Ši patirtis mums labai patiko. Draugai pamatę mūsų nuotykį norėjo kartoti. Tad pernai po Naujųjų vėl susiruošėme į pirtelės statybą ir maudynes eketėje. Tik tuomet jau buvome ne vieni, o net kelios šeimos.

Smagu motyvuoti. Daugumą savo iššūkių darau viena ir tyliai, nes visada bijau paslysti ir pasiduoti. Tačiau kaskart pamačiusi draugų ir pažįstamų reakcijas į mūsų veiklas ir sau išsikeltus iššūkius, suprantu, kad tai ką darome yra įdomu. Todėl tuo norisi dalintis ir motyvuoti! Žiema – vienas niūriausių metų laikų, kai saulės mažai, diena trumpa, o mes esame užsisukę savo rutinose. Bet mūsų patirtis rodo, kad ir žiemą mes galime turėti prasmingus ir įdomius savaitgalius gamtoje, gryname ore ir kad praeitas pažintinis takas nėra vienintelis pajudėti.

Pagrindinė užduotis 10 000 žingsnių. Pernai, kai išsikėliau sau judėjimo iššukį, pagrindinė užduotis buvo 10 000 žingsnių per dieną. Dažniausiai juos įveikdavau be didelių pastangų, tiesiog vietoje to, kad vaikus 700 m. iki mokyklos veždavau, pradėjome eiti, o tai sudarydavo apie 5000 žingsnių. Yra buvę ir taip: jau vėlyvas vakaras, o aš matau, kad dar trūksta1000 žingsnelių, tuomet atsistoju ir bėgu laiptais aukštyn žemyn arba einu ratu aplink sofą.

Didžiausias apdovanojimas – pasididžiavimas savimi, kad aš tai galiu, kad man pavyksta

Šių metų iššūkio esmė. Iššūkis nėra sudėtingas, esu paruošusi 4 savaičių programą, į kurią turi įsitraukti visa šeima. Kiekvieną savaitę bus pateikiamos skirtingos užduotys visiems šeimos nariams. Užduotys bus paprastos, įgyvendinamos ir tikrai negriaunančios mūsų įprastos rutinos. Kad iššūkis būtų užskaitytas, kiekvienas šeimos narys turės įvykdyti savo užduotis ir rezultatais dalintis instagram pažymėdami @supuosi ir #judeksuseima

Pagrindinis tikslas – susivienyti su savo šeimą ir judėti visiems kartu. Suaugusiems bus svarbu įveikti kas savaitę numatytą žingsnių skaičių ar atlikti jiems skirtas užduotis. Vaikų pagrindinis tikslas – bent 0,5 valandos aktyvios veiklos kasdien. Tai gali būti bet kas: mankšta iš youtube, šokiai, pasivaikščiojimas, judrus žaidimai namuose ar lauke.

Didžiausias apdovanojimas – pasididžiavimas savimi, kad aš tai galiu, kad man pavyksta. Be abejonės, aš taip pat  motyvuosiu savo sėkėjus, kas savaitę padovanodama, vienai iš aktyvių šeimų limituoto siuvimo sūpynes „Luknė“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


1 + penki =

Kitos temos: