Kūdikių susilaukę tėvai apdraudžiami 10 tūkst. eurų suma

Savo gyvybę 5 tūkst. eurų suma su simboline 1 euro įmoka gali apdrausti visų šiemet gimusių mažylių tėvai, kurių kūdikiai yra iki 6 mėnesių amžiaus

Per metus Lietuvoje gimsta apie 30 tūkst. vaikų. Daugelio jų tėvai yra pasiryžę užtikrinti jų materialinę gerovę, laimingą vaikystę bei saugią ateitį. Vis tik nors dažnas tėtis ir mama mano turintys tam visas galimybes, tačiau ne visos aplinkybės priklauso nuo jų pačių, o vienas netikėtas įvykis ar nelaimė gali apversti viską aukštyn kojomis.

Pasak Audronės Kupliauskienės, draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje Rizikų vertinimo ir produktų vystymo skyriaus vadovės, kūdikio gimimas šeimai reiškia didžiulius pokyčius ir naujas atsakomybes, neretai tai lemia ir poreikį didesniam saugumui.

Siekdama padėti tėveliams tesėti savo mažyliams duotą pažadą visapusiškai jais rūpintis, ERGO suteikia galimybę šiemet gimusių ir dar tik gimsiančių mažylių tėveliams apsidrausti savo gyvybę. Iš viso su tėvais pasirašytų draudimo sutarčių skaičius gali siekti 60 tūkst., o bendra draudimo suma – 300 mln. eurų.

Savo gyvybę 5 tūkst. eurų suma su simboline 1 euro įmoka gali apdrausti visų šiemet gimusių mažylių tėvai, kurių kūdikiai yra iki 6 mėnesių amžiaus. Atskiromis sutartimis apsidrausti galimybę turi kiekvienas iš tėvų, todėl bendra šeimos draudimo suma gali siekti 10 tūkst. eurų. Simbolinį tėvų už draudimą sumokėtą 1 eurą draudimo bendrovė skirs SOS vaikų kaimų Lietuvoje profesionalių globėjų programai paremti.

„Į šį pasaulį vaikai ateina visiškai priklausomi nuo savo tėvų. Jie savo mažyliams yra viskas. Dėl to norint tikrai pasirūpinti vaiku, nuo netikėtumų reikia apsaugoti ir save. Nelaimės dažniausiai į duris pasibeldžia netikėtai, o užklupusios gali visiškai sujaukti šeimos gyvenimą. Net ir vienam iš tėvų susirgus ar patyrus traumą ir netekus darbingumo, finansinės galimybės tinkamai aprūpinti šeimą gali būti labai apribotos. Šia akcija siekiame priminti tėvams, kad atsakomybė užauginti vaiką yra neatsiejama nuo būtinybės pasiruošti kritiniams atvejams“, – sako A. Kupliauskienė.

Lietuvoje kasmet našlaičiais tampa apie 120 vaikų. Dar daugiau jų netenka vieno iš tėvų, o kartu – ir maitintojų. Nelaimingi atsitikimai, traumos ar ligos taip pat neretai apriboja vieno ar netgi abiejų tėvų darbingumą ir taip apsunkina jų galimybes materialiai aprūpinti savo mažylius.

Naujagimių tėvai, norintys pasinaudoti draudimo bendrovės pasiūlymu, tai padaryti gali internetu puslapyje www.ergo.lt/tevams. Taip pat apie tokio draudimo galimybę tik gimusių kūdikių tėvai informuojami ligoninėse, kur pasiūlymas apsidrausti vos už 1 eurą yra įdedamas į naujagimių tėveliams įteikiamas dėžutes.

Anot draudimo ekspertės, per pirmąsias keletą akcijos dienų galimybe apdrausti savo gyvybę už simbolinę kainą jau pasinaudojo daugiau nei pusšimtis vaikų ką tik susilaukusių tėvų. Akcija tęsis visus metus.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

 

 

Žymos: ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


6 − = du

Kitos temos: