Pavasarinis tvarkymasis su vaikais namuose: įmanoma misija!

Sušvitus saulutei, pasimato visi nešvarūs namų kampai, norisi imtis generalinio tvarkymosi. Kaip nesugaišti brangaus laiko ir išvengti konfliktų, kas už ką atsakingas? Patarimais, kaip namų tvarkymąsi gali palengvinti robotai, dalijasi „iRobot Lietuva“ mažmeninės prekybos vadovė Lina Jurgulienė.

Siurblys robotas – išskirtinis pagalbininkas

Visi tėvai žino – taisyklės, kur galima valgyti, žaisti ar piešti, vaikams dažniausiai negalioja: juk vaikystės džiaugsmas slypi laisvėje! Džiaugsmas vaikams, bet galvos skausmas tėvams, norintiems, kad namai spindėtų švara. L. Jurgulienė pasakoja, kad namuose atsiradus robotui ne tik ypač palengvėja buities darbai, bet ir kur kas mažiau dėmesio kreipiama į ant žemės besimėtančius trupinius ar akvarele nuspalvintas grindis. „Juk ne mamai ar tėčiui reikės tvarkytis – grindų švara nuo–iki gali pasirūpinti robotai“. Pašnekovė priduria, jog robotai namuose yra puiki edukacinė priemonė mokant vaikus prižiūrėti savo daiktus – juk nė vienas mažasis namų gyventojas nenori, jog lėlės batelis ar mašinėlės ratas atsidurtų siurblio konteineryje. „Man labai džiugu, kad klientams galime pasiūlyti ne tik jų individualius poreikius atitinkančius robotus, bet ir robotų komplektus, leidžiančius visiškai išsivaduoti nuo grindų valymo.

Kalbėdama apie komplektus, omenyje turiu siurbiantį ir plaunantį robotus, o patys pažangiausi robotai gali net komunikuoti tarpusavyje: pabaigęs siurbimą, siurblys robotas duoda signalą plaunančiam robotui, kad šis gali pradėti plovimą. Taigi grindys švarios be nė vieno namų gyventojo pastangų, o sutaupytas laikas gali būti skiriamas daug malonesniems užsiėmimams“ – robotų privalumais dalijasi L. Jurgulienė.

Švarios ne tik grindys, bet ir oras, kuriuo kvėpuojame

Kas dar vakar atrodė neįmanoma, šiandien prieinama kiekvienam. Praėjusio amžiaus viduryje žmonės netikėjo, kad visai netrukus skalbimą bei indų plovimą rankomis pakeis elektrinės skalbyklės bei indaplovės, o šiandien jau daugelyje namų važinėjasi išmanūs siurbliai, pasirūpinantys, kad švarios būtų ne tik grindys, bet ir oras, kuriuo kvėpuojame. Elektronikos specialistai atkreipia dėmesį, kad namuose, kurių švara rūpinasi HEPA tipo filtrus turintys siurbliai robotai, dulkių kiekis sumažėja keliskart – jų tiek, kiek anksčiau, nerasite nei ant lentynų, nei skraidančių ore, nes reguliariai paleidžiamas robotas ne tik jas visas kruopščiai susiurbia, bet ir neleidžia patekti į aplinką. „Siurbliai robotai neskaičiuoja laiko – jie dirba tol, kol darbas būna baigtas, ir svarbiausia – dirba kruopščiai. Pro jų akis nepraslysta ne tik mums matomos šiukšlės, bet ir nepastebimos dulkės, apie kurių egzistavimą namuose mes net nenutuokiame. Dėl to ir oras, kuriuo kvėpuojame, tampa daug švaresnis.

Modelių gausa leidžia išsirinkti idealiai tinkantį sau

Vienas iš „iRobot“ siurblių robotų išskirtinumų yra modelių gausa: priklausomai nuo jūsų poreikių, namų ploto ar kitų svarbių veiksnių, galite išsirinkti idealiai tinkantį sau. Pavyzdžiui, jei jus žavi galimybė prie roboto neprisiliesti ištisus mėnesius, puikūs pasirinkimai yra robotai, turintys savaiminio išsivalymo stotelę, kurioje po siurbimo robotas palieka visus nešvarumus, o maišelio talpos pakanka net 60-čiai dienų.

Siurbliai robotai neskaičiuoja laiko – jie dirba tol, kol darbas būna baigtas, ir svarbiausia – dirba kruopščiai

„iRobot Lietuva“ mažmeninės prekybos vadovės Linos Jurgulienės teigimu, kompanijai ypač svarbu, kad šiais laikais, kai asortimento gausa yra ypač išaugusi, klientui svarbiau nei bet kada anksčiau pasirinkti modelį, kuris būtų maksimaliai tinkamas jo grindims, aplinkai, šeimai, naminiams gyvūnams, laiko ekonomijai, valymo kokybei ir kitiems reikalavimams, nemokant už funkcijas, neatitinkančias unikalių jo poreikių. Pašnekovės nuomone, produktų išbandymas realioje aplinkoje yra saugiausias ir paprasčiausias būdas priimti tinkamą sprendimą, todėl kompanija teikia robotų išbandymo namuose paslaugą, kurios metu klientai gali įvertinti roboto tinkamumą savo poreikiams.

Ypatingi pasiūlymai su Šeimos bei Nėščiosios kortelėmis

Visais atvejais – laukiantis naujagimio, auginant mažylius iki 1 metų  ar  turint didelę šeimą, – sumani pagalba švarai namuose yra nepakartojamas buities palengvinimas. Būtent todėl „iRobot Lietuva“ siūlo ypatingas nuolaidas šeimoms, atitinkančioms šiuos išvardytus kriterijus. Nuolaidos taikomos visiems parduotuvėje esantiems robotams, o joms gauti tereikia pateikti Nėščiosios arba Šeimos kortelę roboto įsigijimo metu.

Daugiau informacijos: https://irobot.lt/

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 5 = keturi

Kitos temos: