Reglainer fotelių nauda mūsų sveikatai

Reglainer pakeis jūsų požiūrį į poilsį namuose

Ne visi mūsų laikais žino apie specialaus tipo kėdės, vadinamos „reglainer kėdės“, egzistavimą. Jei jums atrodo, kad geriausias pasirinkimas atsipalaiduoti namuose – gulėti ant sofos žiūrint mėgstamą filmą, tuomet labai klystate. 

Reglainer pakeis jūsų požiūrį į poilsį namuose. Šios vidaxl kėdės tiesiog sukurtos atsipalaidavimui ir atjauninimui. Priklausomai nuo modelio, kartais gana sunku vizualiai atskirti reglainerį nuo įprastos kėdės. Tačiau, palyginti su klasikine kėde, reglainer turi reikšmingų pranašumų raumenų ir kaulų sistemai. 

Ortopedijos požiūriu gali būti labai sunku rasti kokybiškus baldus, kuriuose mūsų stuburas ir raumenys nepatirtų per didelio streso. Tai yra pagrindinis gražiausių dizainerių kėdžių trūkumas – skausmas ir diskomfortas nugaroje bei tinkamo stuburo poilsio trūkumas.

Šiame straipsnyje parodysime, kodėl perkant naują kėdę turėtumėte atkreipti dėmesį į tokio tipo gaminius.

Daugiau jokio diskomforto nugaros bei pečių juostoje

Kitas, kiek galbūt mažiau žinomas komfortiškos kėdės privalumas yra tai, jog žmogus gali lengviau kovoti su stresu ir įtampa. Norint jaustis gerai ir pilnai atsigauti po sunkių dienos darbų, svarbu ne tik fizinis, tačiau ir psichologinis poilsis.

Patogiai įsitaisant ant fotelio, reglainerio ar krėslo su išskleidžiama funkcija – ilsisi visas jūsų kūnas, kadangi jūs turite tinkamą atramą savo pečiams, kaklui, nugarai ir, žinoma, galite išsitiesti kojas.

Belieka į rankas pasiimti mėgstamą knygą, užsikaisti skanų arbatos puodelį ir leisti sau visiškai atsipalaiduoti.

Gera savijauta džiugins Jus visą dieną

Jei didžiąją dienos dalį praleidžiame sėdėdami prie darbo stalo arba stovint ant kojų, rizikuojame tam tikrais kraujo cirkuliacijos sutrikimais. 

Dar vienas krėslo su išskleidžiama funkcija pliusas – tai, jog galime patogiai ištiesti kojas kiek aukščiau nei paprastoje kėdėje ir taip tinkamai pailsėti ne tik patalpoje, bet ir lauke. Skėtis nuo saulės prie lauko reglainerio puikiai tiks jūsų atsipalaidavimui.

Kita dažna problema su kuria susiduria žmonės dėka sėslaus arba sunkaus fizinio darbo yra tam tikri kūno skausmai, ypač pasireiškiantys nugaroje, kaklo srityje ir kojose. Kaip byloje statistika, su tokiais negalavimais susiduria beveik 80 procentų suaugusiųjų žmonių.

Vėl gi, patogi išskleidžiama kėdė padės ne tik tinkamai atsipalaiduoti, tačiau sumažinti jaučiamą diskomfortą. Taip yra todėl, nes tokio tipo krėslai suteikia tinkamą atramą pečiams, nugarai ir kaklui bei, savaime suprantama, leidžia patogiai užsikelti kojas.

Reikšminga detalė jūsų interjere

Kuomet kalba eina apie krėslus, reglainerius ar fotelius su išskleidžiama funkcija, vertėtų aptarti ne tik akivaizdžią praktinę naudą mūsų sveikatai. Kaip ir bet koks kitas baldas mūsų interjere, šios kėdės gali laisvai tapti reikšminga jo detale.

Pasižvalgius po baldų parduotuvių asortimentą internete, čia rasime įvairių raštų, formų ir spalvų variantų kurie puikiai pritaps prie jūsų kuriamo vaizdo namuose.

Nesvarbu ar kalba eitų apie modernų, minimalistinį ar tradicinį namų interjerą, manome, jog rasti tai kas jums patinka labiausiai bus tikrai nesunku. Jau daugelį metų populiariausi yra odiniai krėslai kurie žavi ne tik savo spalvomis ar komfortu, tačiau ir suteikiamu prabangos jausmu namuose.

Apibendrinant

Šiandien aptarėme pagrindinius fotelių, reglainerių ir krėslų su išskleidžiama funkcija privalumus. Norint tinkamai pailsėti – privalome pasirūpinti tinkamomis priemonėmis kurios leistų atsigauti tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Tokio tipo kėdės ne tik leis tai tinkamai padaryti, tačiau kartu papuoš mūsų kambario interjerą ir leis džiaugtis harmoningu gyvenimo namų aplinkoje.

Paruošta pagal vidaxl.lt informaciją.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 2 = trys

Kitos temos: