Talentingos dvynukės Urtė ir Smiltė iliustravo „Quorum“ klipus: „Arkliukas“ ir „Vaikai po lelijom“

Urtė ir Smiltė Mikšaitės

Vyrų vokalinė grupė „Quorum“ praėjusį rudenį su koncertine programa vaikams ir ne vaikams pagal poeto S.Gedos eiles aplankė septynis Lietuvos miestus, o sausio mėnesį LRT vaizdo klipų konkursui KLIPVID pristatė du vaizdo klipus, kuriuos sukūrė dvi talentingos sesutės dvynės Urtė ir Smiltė Mikšaitės.

Mergaitės, chore dainavusios L.Viknončiaus ir S.Gedos dainą „Arkliukas“, labai susižavėjo „Quorum“ ypatingu ir netradiciniu a cappella stiliumi atlikta daina ir nupiešė jai nuostabius piešinius. Ši netikėta dovana paskatino sukurti dainai vaizdo klipą.

Urtė ir Smiltė yra M.K. Čiurlionio menų mokyklos 5 klasės moksleivės, nuo mažų dienų nesiskiriančios su pieštuku ir dažais, nestygstančios vietoje ir visada norinčios išbandyti kažką naujo. Mielai dalyvauja įvairiuose konkursuose, parodose ir projektuose.

Dvynukių piešti Vyčiai Vasario 16-osios proga puošė Vilniaus troleibusus ir sveikino Lietuvą 100-mečio jubiliejaus proga. Mergaitės yra puikios plaukikės, laiminčios pirmąsias vietas vaikų plaukimo varžybose. Jos labai myli muziką – skambina fortepijonu bei mokosi solinio dainavimo, bet didžiausia sesučių svajonė yra sukurti filmą.

Pamažu svajonės pildosi ir pirmasis prisilietimas prie audiovizualinio kūrinio kūrimo jau įvyko – du puikūs grupės „Quorum“ dainų „Arkliukas“ ir „Vaikai po lelijom“ klipai džiugina visus, kas klausosi šios grupės muzikos.

Iki vasario 12 d. visi Lietuvos žmonės gali balsuoti už labiausiai patikusį vaizdo klipą, todėl grupė “Quorum” kviečia palaikyti mažąsias dailininkes, spausti nuorodas į vaizdo klipus ir atiduoti savo balsą.

http://klipvid.lrt.lt/klipai/vyru-vokaline-grupe-quorum-arkliukas/

http://klipvid.lrt.lt/klipai/vyru-vokaline-grupe-quorum-vaikai-po-lelijom/

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


aštuoni − = 3

Kitos temos: