Tarptautines siuntas siųskime lengvai: puikios galimybės keistis, pirkti ir parduoti

Dažniausiai mamos ar tėčiai daiktus naujiesiems jų šeimininkams siunčia

Vaikus auginantys tėveliai puikiai žino, koks didžiulis vaikiškų daiktų bagažas atsiranda namuose, laukiantis mažylio, ir kaip sparčiai jis didėja vaikučiui augant: drabužėliai, avalynė, higienos priemonės, o kur dar kalnas žaislų…

Šiuos daiktus vaikui galima pirkti naujus parduotuvėse, o galima keistis ir naudoti antrą ar net trečią kartą jau kitiems vaikams.

Tokia mainų idėja tikrai sveikintina ir itin sparčiai populiarėjanti – tai rodo milžiniška mugių, kuriose parduodami naudoti vaikučių daiktai, paklausa, bei didžiuliai portalų, kuriuose parduodama, keičiamasi vaikiškais daiktais, lankytojų srautai. Dažniausiai mamos ar tėčiai daiktus naujiesiems jų šeimininkams siunčia – tai labai patogu abiem pusėms, nes nereikia derinti susitikimų, gaišti brangaus laiko. Juo labiau kad neretu atveju susitikimas vargiai įmanomas, nes daiktai keliauja į užsienio šalis.

Tarptautinės siuntos labai paklausios

Tarptautinių siuntų paklausą šioje vaikiškų prekių rinkoje suponuoja tai, kad nemaža dalis mūsų šalies gyventojų įsikūrę svečiose šalyse, todėl daug siuntinukų iš Lietuvos keliauja į Didžiąją Britaniją, Švediją, Norvegiją, Vokietiją, t. y. į tas šalis, kuriose įsikūrusios lietuvių šeimos. Taip pat dideli siuntų srautai atvyksta iš šių ir kitų užsienio šalių į Lietuvą. Tokiose siuntose daugiausia keliauja vaikiški drabužiai ir avalynė, žaislai bei judėjimo priemonės, pieno mišiniai, kūdikių maistas, įvairios higienos prekės ir, žinoma, sauskelnės. Tiesa, tarptautinės siuntos iš Lietuvos į kitas šalis ir atvirkščiai keliauja ne tik perkant / parduodant ar keičiantis vaikiškais daiktais, bet ir dovanojant, šiuo atveju siuntėjais dažnai yra seneliai, kiti giminaičiai, draugai.

Tarptautinės siuntos pastaruoju metu labai paklausios ir dar dėl vieno aspekto – turime visas galimybes jas siųsti greitai, patogiai ir nebrangiai. Norint pasinaudoti visais šiais privalumais, svarbu tinkamai pasirinkti vežėją.

Kaip lengvai surasti patikimą tarptautinę siuntą nugabensiantį vežėją?

Siųsti savo šalyje nesudėtinga, nes didieji rinkos žaidėjai gana gerai žinomi ar bent girdėti, visa informacija pateikiama gimtąja kalba, o ir vežėjų skaičius nėra kosminis, tad surasti reikalingą informaciją apie juos, sąlygas, kainas nesunku.

Tarptautinės siuntos – kur kas sudėtingesnis mechanizmas, todėl pasirinkti vežėją, kuris pristatys siuntinį į kitą šalį, nelengvas procesas, pareikalausiantis daug laiko.

Pirmiausia, tai tarptautiniu mastu veikiančių vežėjų yra begalė, o kaip sako, kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių. Tad kuo daugiau pasirinkimo galimybių, tuo daugiau informacijos, kurią reikia įvertinti. O jei siuntinys keliauja į tolimą šalį arba tą, kurios vien sausumos transportu nepasieksi? Tokiu atveju atsiranda dar daugiau niuansų, kadangi tenka derinti skirtingus transportavimo būdus, todėl nesuklysime pasakę, kad tarptautinės siuntos kelionės organizavimas tikrai privers bent žingsneliu priartėti prie logistikos specialisto pozicijos. Nenuostabu, juk siuntinio kelionei nuo siuntėjo iki gavėjo reikės įvertinti tokius aspektus kaip: skirtingi vežėjai, jų sąlygos, skirtingų šalių, per kurias keliaus siunta, įstatymai, draudžiamų įvežti daiktų sąrašai, vežėjų taikomi įkainiai, transportavimo būdai ir kt.

Ar įmanoma visą šį procesą palengvinti? Taip! Ir ne tik palengvinti, o padaryti visai paprastą ir greitą. Patikėkite savo tarptautinę siuntą ParcelABC kompanijai ir mėgaukitės kaip niekad lengvu tarptautinės siuntos pervežimo organizavimu.

Viskas, ką Jums reikės padaryti, tai pamatuoti savo siuntinio gabaritus, pasverti pakuotę bei tiksliai nurodyti taškus, iš kur ir į kur bus gabenama siunta. Minėtus duomenis suvesite www.parcelabc.lt svetainėje esančioje trumpoje formoje, o sistema akimirksniu pateiks kelias Jūsų siuntos gabenimo alternatyvas. Nereikės ieškoti informacijos apie skirtingus vežėjus, jos vertinti, nereikės gaišti daug savo laiko, nes viską atliks sistema. ParcelABC platforma vienija tūkstančius vežėjų visame pasaulyje, todėl pasirūpins Jūsų siuntos gabenimu beveik į bet kurią pasaulio šalį.

Viskas, ką Jums reikės padaryti, tai pamatuoti savo siuntinio gabaritus, pasverti pakuotę bei tiksliai nurodyti taškus, iš kur ir į kur bus gabenama siunta

Kodėl verta kliautis ParcelABC siunčiant tarptautines siuntas?

Naudotis šios kompanijos paslaugomis ypač verta tiems, kuriems svarbus kainos kriterijus ir savo laiko taupymas, kadangi ParcelABC dėl unikalios savo veiklos koncepcijos (sistema ieško ir randa laisvas vietas vežėjų transporte) gali pasiūlyti geriausią kainą siuntai gabenti. Sistema veikia taip, kad pagal suvestus siuntos duomenis būtų pateiktos kelios siuntinio transportavimo alternatyvos: pigiausia, greičiausia ir optimali – pasirinkimas Jūsų rankose.

Kompanija laikosi visų teisinių reglamentų, taikomų tarptautinių siuntų pervežimo procesui, tad siunta keliaus laikantis taisyklių, galiojančių įstatymų.

Siųsdami per www.parcelabc.lt sistemą naudositės nemokamu siuntos draudimu iki 25 eurų arba galėsite apdrausti savo siuntą papildomai net iki 5 000 eurų suma.

Tiek vietinių, tiek tarptautinių siuntų gabenimo procese reikšminga vieta tenka saugumo kriterijui, todėl ParcelABC itin atsakingai renkasi vežėjus, su kuriais bendradarbiauti. Atskiras dėmesys skiriamas dūžtančioms, trapioms siuntoms, kad gavėją pasiektų sklandžiai.

Ne paslaptis, jog toli gražu ne visi vežėjai apima labai platų šalių, į kurias pristato siuntas, spektrą. O naudodamiesi

ParcelABC sistema siuntą galėsite išsiųsti beveik į visas pasaulio šalis, todėl kliūtimi netaps net atokiausias pasaulio kampelis.

Dar vienas privalumas – galimybė sekti siuntą. Ši funkcija suteikia užtikrintumo, saugumo jausmą.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


aštuoni + = 12

Kitos temos: