Tomas Dirgėla kviečia vaikus į Knygų savaitę

Vaikų rašytojas Tomas Dirgėla

Vienas mylimiausių Lietuvos vaikų rašytojų Tomas Dirgėla, su kuriuo pasidaryti asmenukę gerbėjai prašo net prasilenkdami gatvėje ar prekybos centre, o jo knygas ryte ryja ir skaityti nemėgstantys vaikai, jaunuosius knygų mylėtojus kviečia virtualų knygų festivalį švęsti visą savaitę.

Gera žinia – rašytojas šią šventę pasitinka su nauja knyga. Ką tik pasirodė 4–6 metų skaitytojams skirta knyga „Monstras Numeris Du“.

Visą paskutinę vasario savaitę kultinės knygų serijos „Domas ir Tomas“ autorius kviečia paįvairinti pamokas ir prisijungti prie renginio „Rytas su Tomu Dirgėla“. Šio ciklo metu rašytojas kas rytą susitiks su vis kitomis keturiomis klasėmis, joms skaitys savo kūrybą, papasakos apie vaikų rašytojo darbo įdomybes bei atsakys į mokiniams rūpimus klausimus, kurie beveik niekada nesibaigia. Kviečiame mokytojus registruoti savo klases į rytinius susitikimus el. paštu renginiai@tomasdirgela.lt.

„Knygų savaitės“ savaitgalį T. Dirgėla kviečia dar į du virtualius susitikimus, kurie vyks leidyklos „Tyto alba“ ir internetinio knygyno knygos.lt facebook paskyrose. Vasario 27 d., šeštadienį, 12 val. T. Dirgėlą kalbins įdomių klausimų niekada nestokojantis jaunasis skaitytojas Adas Bareikis. Labai lauksime visų skaitytojų klausimų.

Vasario 28 d., sekmadienį, 12 val., T. Dirgėla drauge su iliustruotoja Eidvile Viktorija Buožyte pristatys naujausią knygą mažiesiems skaitytojams „Monstras Numeris Du“. Tai jau dvidešimtoji autoriaus knyga, kurioje jis kviečia nugalėti monstrą, liepiantį visada būti tik geriausiam. Vaikus persekioja monstras, vardu Numeris Du! Jis nori, kad mažieji jo bijotų ir visada būtų tik pirmi – aukščiau už kitus pakiltų sūpynėmis, nugalėtų dviračių lenktynėse, o smėlio dėžėje pastatytų ne šiaip kokią pilį, bet pačią didžiausią! Ar įmanoma šį monstrą įveikti?

Susitikime „Knygų savaitėje“!

Naujausia knyga mažiesiems skaitytojams „Monstras Numeris Du“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− trys = 4

Kitos temos: