Balandžio mėnesio pirkinys – skalbinių džiovykla visiems gyvenimo atvejams

džiovyklė

Kai dauguma skalbinių džiovyklas keičia kiekvienais metais, patikimos ir patvarios „Pegasus“ džiovyklos vis stovi ir stovi

Tvirta, ilgaamžė, stabili – tai nėra tik keleto mamos savybių apibūdinimas, bet ir tinkami žodžiai LEIFHEIT „Pegasus“ skalbinių džiovykloms aprašyti. Kai dauguma skalbinių džiovyklas keičia kiekvienais metais, patikimos ir patvarios „Pegasus“ džiovyklos vis stovi ir stovi. Skalbinių džiovyklą reikėtų rinktis atidžiai, atsižvelgiant į gyvenamąją vietą, šeimos dydį ir gyvenimo būdą.

Kokio dydžio jūsų namai?

Gyvenate name, kotedže, o galbūt kompaktiškame studijos tipo bute? Jeigu vietą reikia taupyti, o džiovykla nėra tas baldas, kurį norisi pastatyti viduryje gyvenamojo kambario, tuomet puikiai pasitarnaus džiovykla-bokštas. Šios džiovyklos privalumas, kad ją galėsite pastatyti dušo kabinoje ar kitoje nedidelėje erdvėje, kaip namo techninė patalpa ar skalbykla. LEIFHEIT „Pegasus Tower 190“ džiovykla užima tik 1 kv. m., o jos bendras virvių ilgis –net 19 metrų. Tai idealiausias sprendimas, kai skalbinių džiovinimui galite skirti labai nedidelį plotą.

LEIFHEIT „Pegasus Tower 190“

Kiek žmonių gyvena namuose?

Vienas, du, o gal dar keletas mažųjų gyventojų ir keturkojų? Vienam žmogui tikrai puikiai tinka LEIFHEIT Pegasus 120 Compact“ džiovykla, kuri yra siaura, o bendras virvių ilgis siekia 12 metrų. Tačiau, jeigu namuose gyvena daugiau žmonių ar visa šeima, tuomet skalbimo tempai nusimato kur kas didesni negu įprastai. Didesnės šeimos poreikiams labiau tinkamos platesnės, LEIFHEIT „Pegasus 180 Solid“ arba „Pegasus 200 Solid“ skalbinių džiovyklos, kurių bendri virvių ilgiai siekia 18 ar 20 metrų. Didesnės džiovyklos turi dar daugiau privalumų, kaip kad keičiami virvių tarpai ir papildomi džiovinimo aksesuarai.

 

Kokie jūsų skalbinių džiovinimo pomėgiai?

Skalbinių džiovyklą laikote toje pačioje vietoje ar tik pasitaikius progai mėgstate ją išnešti į balkoną, kad skalbiniai įgautų gaivos? Tokiu atveju jums labiausiai tiktų džiovykla, kurią lengva sulenkti ir pernešti iš vienos vietos į kitą. LEIFHEIT „Pegasus 150 Flex“ džiovykla turi du skalbinių džiovinimo lygius, o jos „sparnų“ aukštis siekia netgi 122 cm. Tai užtikrins pakankamą aukštį, kad skalbiniai nesiliestų su balkono grindimis, o 15 metrų bendras virvių ilgis leis išdžiaustyti 1–2 skalbimo mašinos skalbimus.

LEIFHEIT „Pegasus 150 Flex“

Koks jūsų gyvenimo būdas?

Galbūt daug ir dažnai keliaujate, sportuojate, ir reikia skalbinių džiovyklos, kuri visuomet būtų po ranka ar net galėtų keliauti su jumis? Tuomet ant vonios pastatoma LEIFHEIT „Pegasus Bath 110“ skalbinių džiovykla gali atlikti šią funkciją. Tai kompaktiška V formos džiovykla, kurią galite uždėti ant vonios kraštų ir lengvai išdžiaustyti nedidelį skalbinių kiekį ant 11 metrų bendro virvių ilgio.

Patogi ir patvari skalbinių džiovykla prisideda prie kokybiškesnio gyvenimo ir lengvesnės namų ruošos. Investicija į ilgaamžišką, funkcionalią ir poreikius atitinkančią skalbinių džiovyklą yra šiuolaikiškai ir tvariai mąstančio žmogaus pasirinkimas. Tad kam pirkti naują kasmet, jeigu galima turėti vieną, kuri stovės ir stovės?

LEIFHEIT „Pegasus Bath 110“

Geri patarimai apie džiovinimą

Pasitaiko, kad namuose skalbiniai neišdžiūsta taip greitai, kaip norėtųsi. Dėl to kalta kambario temperatūra ir oro drėgnumas.

Džiovinant išskalbtus drabužius bute, patalpos drėgmė padidėja iki 30 proc. Tai sukuria idealią mitybos terpę įvairioms bakterijoms ir grybeliams. Todėl ekspertai primygtinai ragina žmones skalbinius džiovinti gerai vėdinamose patalpose arba lauke. Manoma, kad vienoje partijoje šlapių drabužių, ištrauktų iš skalbyklės, yra apie 1–2 litrus vandens, kuris vėliau išgaruoja kambaryje. Tad jei džiovinate skalbinius patalpoje, derėtų dažnai vėdinti – ir ne šiaip praverti mikroventiliacijos angą, bet plačiai atidaryti langą. Ventiliatoriai virtuvėje ir vonios kambariuose irgi padės išspręsti drėgmės problemą.

Labiausiai džiovinimui netinka svetainė ir miegamasis.

Sulankstomas džiovyklas namuose reikėtų statyti tokioje vietoje, kur geriausia oro cirkuliacija, pavyzdžiui, prie lango.

Džiaustyti skalbinius reikia iškart, kai jie išskalbiami. Kuo ilgiau šlapi skalbiniai gulės skalbyklėje, tuo daugiau nemalonaus kvapo sugers, ir jis gali neišsivadėti net po to, kai skalbiniai išdžius.

Ant pakabų sukabinti drabužiai išdžiūsta greičiau nei perlenkti pusiau ant virvės. Be to, tokiu būdu džiovinant nelieka lenkimo ar susiraukšlėjimo žymių.

Kad nesitrauktų, dirbtinio šilko sijonus ir sukneles džio­vinkite prikabinę spaustukus prie apatinio krašto.

Jeigu skalbsite vakare, o prieš miegą padžiausite skalbinius, tikėtina, kad ryte jau rasite sausus

Kad nesitemptų, išskalbtus vyriškus marškinius ir moteriš­kas palaidinukes džiaukite apačia aukštyn, apatinius drabužius spaustukais tvirtinkite už petnešėlių.

Lovos skalbinius, staltieses, rankšluosčius, nosines tvirtinkite prie virvutės už kraštų – taip padžiauti jie nesitemps, grei­čiau džius ir bus lengviau lyginti.

Standintų skalbinių negalima džiovinti šaltyje, nes žemoje temperatūroje krakmolas netenka savo savybių, ir skalbiniai pa­sidaro lipnūs.

Negalima ilgai džiovinti skalbinių vėjyje, nes audinys pasi­daro trapus, silpnėja jo pluoštas.

Jeigu skalbsite vakare, o prieš miegą padžiausite skalbinius, tikėtina, kad ryte jau rasite sausus.

Nepamirškite nurinkti išdžiūvusių skalbinių. Jiems nereikia kaboti ant džiovyklos keleto dienų ir toliau kaupti dulkes (patalpoje) ar žiedadulkes (lauke).

LEIFHEIT „Pegasus“ džiovykloms  –40% visą balandžio mėnesį

www.gerduva.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ šeši = 15

Kitos temos: