Daugybę apdovanojimų pelnę pirmieji batai kūdikiams, kurie mokosi vaikščioti

„Attipas“ – daugybę apdovanojimų pelnę pirmieji batai kūdikiams, kuriuos BabyDO kviečia išbandyti ir Jus! Šie batai tinkami besimokantiems vaikščioti kūdikiams, todėl jeigu Jūsų mažylis stato pirmus žingsnius, „Attipas“ bus puikiu pasirinkimu.

„Attipas“ batukai kūdikiams ypač lengvi, lankstūs, neslystantys. Pirmieji batukai suprojektuoti taip, kad kūdikio pirštukai laisvai judėtų, o juos būtų lengva užmauti ant mažos kūdikio kojytės. Batukų padas pagamintas iš plonos ir elastingos medžiagos, kuri leidžia laisvai treniruoti kojytes, kad ji taisyklingai formuotusi ir kūdikis galėtų:

  • jausti paviršių nelygumus
  • vystyti gebėjimus laikyti kojyčių ir kūno pusiausvyrą
  • jausti ir išlaikyti savo kūno svorį
  • maksimaliai prilygsta basų kojyčių pojūčiui

Dažnai tėvai susimąsto, o su kokiu paduku pasirinkti pirmus batukus savo vaikui, kad atitiktų mažos kojytės formą, t.y. su plokščiu ar išgaubtu. Kūdikiams ir vaikams iki 3 metų nerekomenduotini batukai, su kietais padukais. Iki 3 metų rekomenduotini būtent batai su elastingu padu, kad maksimaliai prisitaikytų prie besivystančios kojytės raidos.

„Attipas“ batai kūdikiams tai patentuotas gaminys, kuris saugo mažas pėdutės ir prilaiko kulniuką nuo išorinio poveikio, tačiau nevaržo jos natūralių judesių ir leidžia vystytis natūraliai. Taipogi, Attipas gamintojas pažymi, kad tai kvėpuojantys batukai, kadangi batukų pade yra ventiliacinės skylės, kurios leidžia kojytei kvėpuoti. Attipas batukai, tai puikus kokybės ir kainos derinys. Buvo atlikta daugybė testų, tame tarpe ir toksikologiniai, kurie patvirtino, kad „Attipas“ batukai kūdikiams yra pagaminti iš saugių medžiagų.

„Attipas“ kūdikis gali avėti:

   • patalpoje (kaip namų ar darželio tapukus)
   • žaidimams ir pasivaikščiojimams lauke (esant tinkamoms oro sąlygoms)
   • prie vandens telkinių kaip vandens batus.
Attipas batukus galite apžiūrėti – https://babydo.lt/attipas-batukai-kudikiams.html
US

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


trys + = 9

Kitos temos: