Kokios moterų šukuosenos populiariausios? O kokios jums labiausiai tiktų pagal veido formą?

kirpykla

Freepik.com

Moterys visą savo gyvenimą stengiasi atrodyti gražiai. Kad tai pavyktų, anot šukuosenų stilistų, joms verta atsižvelgti ir į savo amžių, nes kiekvienu atskiru gyvenimo tarpsniu patariama nešioti skirtingo ilgio plaukus. Aišku, taip pat būtina įvertinti ir savo veido formą, pagrindinius bruožus.

Kokias šukuosenas rinktis pagal veido formą?

Kaip teigia kirpėjai profesionalai, vidutinio ilgio plaukų šukuosenos gana puikiai tinka įvairaus amžiaus moterims. Jeigu jų veidas yra apvalainas arba širdies formos, tada tinka vienodo ilgio kirpimas, o jeigu jis yra panašesnis į kvadratą arba ovalą, tada šukuoseną būtų verta iškarpyti sluoksniais, nes tada ji padėtų išryškinti veido bruožus. Tačiau jeigu moters skruostai putlūs, to geriau nedaryti, nes tokia šukuosena itin atkreiptų dėmesį į juos. Tuo tarpu kirpčiukai veidui suteikia jaunatviškumo, paryškina akis ir veido bruožus.

Nuo kokio amžiaus moterims patariama rinktis trumpų plaukų šukuoseną?

Kai moterys pasiekia keturiasdešimties metų amžių, joms jau gali būti siūlomos ir trumpų plaukų šukuosenos. Tačiau jeigu moters pagurklis yra pakankamai ryškus, tokiu atveju vis dėlto siūloma nuo plaukų trumpinimo susilaikyti. Bet jeigu moters kaklo linija grakšti, skruostikauliai ryškūs – tada jai trumpas plaukų kirpimas kaip tik.

O trumpų plaukų šukuosenų variantų pasirinkimas labai platus. Visus juos kuo puikiausiai galima pritaikyti prie bendro aprangos stiliaus. Trumpi plaukai neišpasakytai tinka tiek jaunoms merginoms, tiek antros jaunystės sulaukusioms moterims, tiek solidesnio amžiaus damoms. Aišku, tai pasiekiama tada, kai tinkamai, įvertinus veido formą, parenkamas šukuosenos modelis.

Kokį įvaizdį moterims gali suteikti trumpų plaukų šukuosena?

Moteris, nešiojanti trumpų plaukų šukuoseną, sudaro savo jėgomis pasitikinčios ir energingos asmenybės, kuri viską gali pasiekti, įvaizdį. Be to, trumpų plaukų šukuosenos vis išlieka ant mados bangos ir todėl, kad jų esama įspūdingų, kad jas labai paprasta prižiūrėti, o ir pačiai priežiūrai nereikia sugaišti daug laiko. Tokios šukuosenos tinka ir iškilmingoms progoms, ir kasdienėje darbinėje, ir verslo aplinkoje, todėl jos kuo puikiausiai randa savo nišą ir dabartiniu laikotarpiu.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 1 = keturi

Kitos temos: