Kokius batus aš turėčiau pasirinkti sau ir savo vaikui aktyviai veiklai?

Kadangi aktyvūs vaikai, ypač mėgstantys žaidimus lauke, batus dėvi dažnai, šie turi atlaikyti bėgiojimą, važinėjimą dviračiu, kamuolio spardymą ir įvairius žaidimus

Visi žinome, kaip svarbu surasti tinkamą batų porą savo vaikui ir sau. Juk dažniausiai aktyviais žaidimais lauke užsiimame kartu. Todėl būtina pasirūpinti patogia ir kokybiška avalyne, kuri atlaikytų visus aktyvios veiklos išbandymus. Taigi, šiame straipsnyje rasite keletą patarimų, padėsiančių lengviau išsirinkti batus sau ir savo vaikui, kurie tiks aktyviam laisvalaikiui kartu.

Kokie batai geriausiai tinka aktyviems vaikams?

Kadangi aktyvūs vaikai, ypač mėgstantys žaidimus lauke, batus dėvi dažnai, šie turi atlaikyti bėgiojimą, važinėjimą dviračiu, kamuolio spardymą ir įvairius žaidimus. Dėl to būtina pirkti kokybišką ir patogią avalynę, kuri Jūsų vaikui leistų jaustis komfortiškai ir nevaržomai judėti. O kad būtų lengviau išrinkti tinkamus batus, atkreipkite dėmesį į kelis aspektus. Visų pirma įsitikinkite, kad batų padas yra patvarus ir lankstus. Įrodyta, kad lankstūs padai skatina geresnį pėdų vystymąsi. Beje, verta atsižvelgti į geras pado sukibimo su paviršiais savybes. Juk žinote, kaip greitai judrus vaikas gali paslysti ir parkristi. Žinoma, kokybiški batai nuo to negali apsaugoti, bet sumažinti paslydimo riziką tikrai gali.

Kadangi vaikai daug juda, reikia pasirūpinti, kad pėdučių oda neprakaituotų ir neskleistų blogo kvapo, o tai užtikrinsite pasirinkę batus iš orui pralaidžios medžiagos. Rinkdami naują batų porą mažyliui, būtinai įsitikinkite, kad jos dydis yra tinkamas. Batai negali nei spausti, nei būti per laisvi. Nepamirškite patogumo, nes tai yra bene svarbiausias dalykas aktyviam vaikui. Reguliuojami ir lengvai užsegami užsegimai bei kokybiškos medžiagos – visa tai padeda vaikui jaustis gerai su batais. Patogiausias pasirinkimas vaikams yra batai su lipukais. Atsiminkite ir dar vieną labai svarbų dalyką – apsaugas ir atramas. Papildomos atramos pirštų, kulno ir kulkšnies srityse apsaugo vaiko pėdą nuo galimų sumušimų ar traumų bei neleidžia pėdai pakrypti į šoną. Tiesa, pasirūpinkite patogiais vidpadžiais.

Nepaisant to, kad vaikų kojos auga gana greitai ir tenka dažnai keisti apavą, vis tiek reikėtų pirkti tik aukštos kokybės batus. Vieni iš tokių yra Salomon batai. Jie atitinka daugelį prieš tai išvardintų kriterijų ir yra vertinami už kokybę.

Kokius batus pasirinkti aktyviems tėvams?

Jei Jūs nei kiek nenusileidžiate savo vaikams aktyvumu ir mėgstate kartu padūkti lauke, Jums taip pat reikia aktyviam laisvalaikiui skirtų batų

Jei Jūs nei kiek nenusileidžiate savo vaikams aktyvumu ir mėgstate kartu padūkti lauke, Jums taip pat reikia aktyviam laisvalaikiui skirtų batų. Tokiu atveju geriausiai tinka sportiniai batai, skirti vaikščiojimui ir žygiams. Vėlgi reikėtų atkreipti dėmesį į padų lankstumą ir patvarumą bei batų medžiagos kokybę ir oro laidumo savybes. Pirkdami naujus batus visuomet įsitikinkite, kad jų dydis yra tinkamas. Idealiai tinkantys batai padės išvengti galimų traumų, nutrynimo ir nuospaudų. Taip pat gerai pasvarstykite, koks batų užsegimas būtų patogiausias. Nors suaugusiems mažiau svarbu, kokiu būdu batai užsegami, visgi reikėtų pasirinkti patogiausią variantą. Jei pirksite batus su batraiščiais, įsitikinkite, kad jie patikimai užsiriša. Dairydamiesi batų su lipukais, patikrinkite, ar šie tvirtai užsisega. Tiesa, labai patogus variantas yra sportiniai batai su gumytėmis vietoj batraiščių. Juos lengva apsimauti ir galite būti tikri, kad tokie batai neatsiriš aktyvios veiklos metu.

Taigi, pirkdami naujus batus sau ir savo vaikui, patikrinkite jų padų, viršutinio audinio, vidpadžio ir užsegimų kokybę. O svarbiausia išsirinkite tinkamus dydžius ir patinkančius modelius.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 + du =

Kitos temos: