Kontoliuoti svorį padeda maisto papildai. Kokius pasirinkti?

Kontroliuoti svorį – įmanoma misija

Kartais suvaldyti apetitą išties sudėtinga, ypač kai aplink tiek daug gardžių pagundų. Tačiau su kompanijos „Amway“ maisto papildais „NUTRILITE Weight Controller“ – tai padaryti įmanoma.

Šis maisto papildas padeda kontroliuoti porcijų dydį: sumaišius jį su skysčiu ir išgėrus prieš valgį, šis užima dalį skrandžio ir taip sukelia sotumo jausmą.

„Weight Controller“ paslaptis slypi unikaliame natūraliame preparato ingrediente – gliukomanane. Tai yra natūrali maistinė skaidula, kuri sutraukia vandenį ir pasiverčia į želę.

Ši želė spaudžiasi prie skrandžio sienų ir taip padeda pajausti sotumą.

Tai maisto papildas be jokių papildomų dirbtinių saldiklių, dažiklių, skonių ar konservantų.

Maistinės skaidulos – būtinos gerai savijautai

Kasdien suaugusiam žmogui rekomenduojama suvartoti 25–30 g maistinių skaidulų, bet dėl skurdžios mitybos daugeliui šio tikslo įgyvendinti nepavyksta.

Tačiau jūs turite išeitį – tai „NUTRILITE Fibre Powder“ maisto papildai – specialus trijų tirpių skaidulų, natūraliai gaunamų iš augalinių šaltinių, mišinys. Tai patogus būdas suvartoti papildomą skaidulų kiekį ir taip papildyti savo kasdienę mitybą.

Šie beskoniai, lengvai maišomi milteliai gali būti barstomi ant maisto produktų arba gali būti maišomi su skysčiais. „NUTRILITE Fibre Powder“ yra be dirbtinių spalvų, skonių, konservantų ir sukurti taip, kad būtų švelnūs skrandžiui.

Daugiau informacijos: https://www.amway-lithuania.com/

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


du + 1 =

Kitos temos: