Nauja knyga vaikams apie gyvūnus „100%. Gyvūnai visu dydžiu“

gyvūnai100%. Gyvūnai visu dydžiu

Isabella Grott ir Rita Mabel Schiavo

Jūs, aišku, žinote, kad naminė KATĖ yra gerokai mažesnė už TIGRĄ.

Bet ar žinote, kiek tiksliai kartų? Taip pat tikriausiai žinote, kad tigras turi ilgus galingus nagus, o stipriomis letenomis naudojasi medžiodamas. Tačiau kokio dydžio iš tiesų YRA jo nagai? Jeigu truputį patyrinėtumėte, sužinotumėte, jog kiekvienas šios didžiosios katės dantis gali siekti iki 13 cm, o nagai yra ilgesni nei 10 cm. Ir vis dėlto sunku įsivaizduoti šio įspūdingo gyvūno dydį netgi turint rankoje liniuotę.

Ši knyga ypatinga – ji padės jums sužinoti, kokių gyvūnų yra iš tikrųjų, čia rasite tikslias iliustracijas su tikrais visų nupieštų detalių dydžiais. Versdami puslapius galite įsivaizduoti, kad sutikote patį mažiausią arba patį didžiausią kokios nors gyvūnų grupės narį, pavyzdžiui, iš kolibrių arba vabzdžių. Galite palyginti jų kiaušinius, iltis, liežuvius, uodegas, pėdsakus ir akis, o drauge sužinoti apie juos įdomių dalykų.

Ar žinote, pavyzdžiui, kad mažo chameleono liežuvis yra dvigubai ilgesnis už visą jo kūną? O ar žinote, kokio didumo yra milžiniškas voras? Ar girdėjote, kad mėlynojo banginio akis yra mažulytė, palyginti su milžinišku jo kūnu? Nerkite į gyvūnijos pasaulį ir pažvelkite į jį nauju žvilgsniu, iš neįprastos perspektyvos.

Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 1 = aštuoni

Kitos temos: