Pagalba po skiepų – organizmo supervalytojas, keliasdešimt kartų stipresnis už angliuką

shutterstock

Naujos kartos medicina juda natūralumo link – raginama vartoti kuo mažiau cheminių vaistų, kuriamos gydymo priemonės, kurios kuo mažiau apkrautų organizmą.

Viena tokių – naujos kartos ypač stiprus sorben­tas silicio dioksidas, kuris auginant vaikus pretenduoja tapti vaistu Nr.1 namų vaistinėlėje.

Šiame numeryje papasakosime, kodėl silicio dioksidas nepakeičiamas po skiepų.

Kaip silicio dioksidas išvalo organizmą

Silicis turi unikalią savybę surišti bakterijas ir toksines medžiagas, patekęs į žarnyną jis padengia visą jo plotą ir, vaizdžiai tariant, surenka tai, kas kenksminga, bei išsiveda iš organizmo. Tokios surišančios, sutraukiančios toksinus priemonės vadinamos sorbentais, vienas ir senesnių mums žinomų – aktyvuota anglis. Silicio dioksidas yra nepalyginamai pažangesnis ir galingesnis organizmo valiklis, nes surenka ir išveda iš organizmo patogenus (ligų sukėlėjus), netinkamo maisto atliekas, antigenus, susikaupusias toksines medžiagas, alergenus, sunkiuosius metalus, radionukleidus, cholesterolį, cheminių preparatų likučius iš organizmo po chemoterapijos ar spinduliavimo.

Silicio dioksido milteliai savo konsistencija primena labai smulkių smėliuką. Juos lengva vartoti, tereikia atskiesti nurodytu kiekiu vandens ir išgerti.

Kada mums reikia valytis

Naujoji medicina sako: organizmas yra idealus, protingas ir unikalus, jo savireguliacija yra galinga, ir svarbiausia jam netrukdyti. Tačiau nesame izoliuoti steriliose kapsulėse, negyvename utopiniame pasaulyje be teršalų ir užkratų. Aplinka ir civilizacija išgeneravo įvairių autoimuninių ligų,  medikamentai, kuriais gydome vienas ligas, sukelia kitas, o kur dar maistas (kuris yra užterštas jau nuo pirminės grandies – grūdo ar vaisiaus). Todėl organizmui gana dažnai prisireikia padėti apsivalyti,

Apvalyto organizmo imuninė sistema aktyvuojama, todėl didėja atsparumas ligoms. Tad silicio dioksidą galima vartoti ne tik sergant, bet ir profilaktiškai, organizmo valymui.

Kodėl kalbame apie skiepus

Jau pasakojome, kaip silicio preparatas greitai ir patikimai veikia per virusų sezoną, ypač gripo epidemijos metu. Kitas etapas, kai varta jį vartoti, – skiepai.

Nors skiepų nauda yra didžiulė, nes jie gelbsti gyvybes, vakcinos turi ir šalutinį poveikį, sukelia organizme šoką. Visi žinome, kad jei vaikas serga kad ir sloga, jo skiepyti negalima, – reikia laukti, kol visiškai pasveiks. Ypač atidžiai derinti skiepų kalendorių reikia alergiškam vaikui, kurio organizmas jau ir taip kovoja su antigenais, o papildomas šokas – skiepas – gali sukelti neprognozuojamų reakcijų.

Docentas Algimantas Vingras sako: „Reakcija į skiepus būna pusei visų paskiepytų vaikų. Normali reakcija į skiepus – kai skauda dūrio vietą, ji kiek patinsta, parausta. Patinimas ir paraudimas išlieka 1–3 paras, o „guziukas“ (sutankėję audiniai) – dar ilgiau. Iki 38,5°C pakyla temperatūra. Vaikas nenori valgyti, tampa neramus, irzlus, blogai miega (tai trunka per 5–36 valandas). Vaikas kurį laiką dažniau tuštinasi. Kartais po tymų vakcinacijos praėjus 7–30 dienų, vaiką gali išberti panašiai, kaip sergant tymais, o paskiepijus nuo raudonukės, po 7–30 dienų vaiką gali išberti panašiai, kaip susirgus raudonuke, be to, gali pradėti skaudėti sąnarius“.

Yra ir dar audringesnių, laimei – retų, reakcijų į skiepus, kai neišvengiama medikų pagalba: dūrio vietoje ryškiai parausta ir patinsta, paraudimas išplinta iki 2 artimiausių sąnarių (jei skiepyta į ranką, patinsta visas žastas). Temperatūra per 48 valandas pakyla aukščiau nei 38,5°C. Vaikas nenuraminamai rėkia. Atsiranda traukulių.

Taip kūnas reaguoja į vakcinose esančius svetimus antigenus, kitas sudedamąsias dalis, kurios toksiškai veikia organizmą. Labiausiai organizmą veikia į vakcinų sudėtį įeinantis sunkusis metalas aliuminis, kuris linkęs kauptis organizme ir laikomas neurotoksinu.

Norint palengvinti organizmo apsivalymą po skiepų 2–3 dienas galima vartoti silicio dioksidą.

Vienas iš silicio dioksido pagrindu gaminamų produktų, kuriuo prekiaujama Lietuvoje – maisto papildas „Polisorb Plus“. Tai yra natūralus, 100 proc. koloidinis silicio dioksidas. Maisto papildas „Polisorb Plus“ gali padėti natūraliai žarnyne surišti: bakterijas, netinkamo maisto atliekas (baltymus), susikaupusias toksines medžiagas, alergenus, sunkiuosius metalus. Produktas yra visiškai netoksiškas, nerasta jokių šalutinių poveikių.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


2 − vienas =

Kitos temos: