Organizmo supervalytojas, keliasdešimt kartų stipresnis už „angliuką“. Nepakeičiamas puolant virusams

Smagu pristatyti tokias medicinos naujienas, kurios veikia greičiau, paprasčiau ir stipriau negu iki šiol sukurti vaistai. Viena tokių naujienų – naujos kartos sorbentas „Polisorb plus“, kurį pacientai jau išbandė ir Lietuvoje.

Veikia greičiau, nei iki šiol vartoti vaistai

„Esu gydytojas. Šiemet per šventes turėjau budėti ligoninėje ir buvau nusiteikęs rimtam darbui, juk po naujametinių linksmybių priimamasis būna pilnas. Tačiau švenčių išvakarėse „iškrito“ mano paties šeima – iš pradžių vaikai, paskui ir žmona, o galų gale ir aš pats. Visi simptomai rodė, kad infekcija panaši į rotavirusą, pasireiškiantį žarnyno sutrikimais. Nebuvo kam mūsų slaugyti, reikėjo kuo greičiau atsistoti ant kojų. Prisiminiau vaistinėlėje turintis naują preparatą „Polisorb plus“.

Jis tinka ir suaugusiesiems, ir vaikams nuo 3 metų. Viduriavimas ir vėmimas praėjo per keletą valandų, o vaikų savijauta pagerėjo dar greičiau“, – pasakoja Robertinas Kuoras, aštuonmetės Mildos ir šešiamečio Adomo tėtis.

Veiksmingesnis keliasdešimt kartų

Naujasis preparatas „Polisorb plus“ yra sorbentas, pagal savo veikliąsias savybes keliasdešimt kartų stipresnis už aktyvuotą anglį. Jį sudaro mineralas – silicio dioksidas,  kuris sugeria ir „suklijuoja“ prie savęs žmogui nebūdingus virusus ir mikroorganizmus. Pavyzdžiui, gripo, hepatito, herpes, rotaviruso, disbakteriozės ir t.t  „Polisorb plus“ rekomenduojamas ir po antibiotikų kurso, nes jis pašalina negyvas bakterijų sankaupas bei padeda organizmui visiškai atsigauti.

„Polisorb plus“ – naujos kartos preparatas, kurio klinikiniai tyrimai sėkmingai praėjo keliose šalyse, ir gauti rezultatai buvo tiesiog puikūs: produktas atitinka visus šiandien sorbentams keliamus reikalavimus.

Svarbiausia – nepakenkti

Labai svarbu, kad preparatas „Polisorb plus“ nesukelia jokių pašalinių veiksnių žmogaus organizme, nes yra netoksiškas. Jis absorbuoja šlakus ir kitas nereikalingas susikaupusias medžiagas ne tik žarnyne, bet ir kepenyse, inkstuose, šlapimo šalinimo sistemoje. Tačiau jis neabsorbuoja žmogui reikalingų medžiagų: vitaminų, mineralų, mikroelementų. Tokiomis savybėmis aktyvuota anglis pasižymėti negali, nes ji ypač gerai sorbuoja nedideles molekules (tokias kaip vitaminų ir mineralų), todėl gali pažeisti rūgštinį–bazinį balansą organizme.

Preparatas „Polisorb plus“ iš organizmo pasišalina nepakitęs kartu su šalinimo produktais natūraliu būdu.

Kokiais atvejais vartojamas

„Polisorb plus“ rekomenduojamas, kai iš organizmo reikia pašalinti bakterijas ir jų toksines medžiagas, netinkamo maisto atliekas; antigenus; bet kokias susikaupusias toksines medžiagas organizme; alergenus; sunkiuosius metalus; radionukleidus; laisvuosius radikalus; (galima duoti net kūdikiams prie maistinės alergijos), toksinus – nėščioms moterims prie toksikozės.

Išvalius organizmą, aktyvuojama ir imuninė sistema, nes susikaupusios nereikalingos medžiagos dažnai būna ligų priežastis.

 

www.silicis.eu

„Facebook“: silica biotech

Kas yra POLISORB PLUS

Tai – koloidinis silicio dioksidas, naujos kartos ypač stiprus sorben­tas. Jo klinikiniai tyrimai sėkmingai atlikti keliose skirtingose šalyse, ir gauti tiesiog puikūs rezultatai: pro­duktas atitinka visus šiandien sor­bentams keliamus reikalavimus.

Absoliučiai netoksiškas. Nesukeldamas jokių šalutinių veiksnių mūsų organizme, Polisorb plus absorbuoja šlakus ir kitas nereikalingas susikaupusias medžiagas ne tik žarnyne, bet ir kepenyse, inkstuose, šlapimo šalinimo sistemoje. Pats iš organizmo pasišalina nepakitęs kartu su šalinimo produktais natūraliu būdu.

Dabar naudojimas surašytas ant kiekvieno pakelio – vienkartinės produkto dozės.

Kad suprastume Polisorb plus unikalumą, įsivaizduokime: žmogaus žarnynas šalina maisto atliekas maždaug iš 200 kv. m, o Polisorb plus geba pašalinti nereikalingų susikaupusių atliekų dvigubai daugiau. Polisorb jau nemažai metų taikomas visose medicinos srityse gydymui bei profilaktikai.

Polisorbas natūraliai suriša ir pašalina iš organizmo:

 • bakterijas ir jų toksines medžiagas;
 • netinkamo maisto atliekas;
 • antigenus;
 • bet kokias susikaupusias toksines medžiagas organizme;
 • alergenus; sunkiuosius metalus; radionuklidus; laisvuosius radikalus; (galima duoti net turintiems maistinę alergiją kūdikiams);
 • toksinus – nėščioms moterims toksikozės metu;
 • mažina cholesterolį;
 • aktyvina imuninę sistemą;
 • šalina cheminių preparatų likučius iš organizmo po chemoterapijos ar spinduliavimo;
 • arba tiesiog – organizmui valyti profilaktiniais tikslais, nes jau trisdešimtais savo gyvenimo metais žmogus vidutiniškai turi prikaupęs apie 5 kg šlakų ir kitokių nereikalingų medžiagų, kurios savaime iš organizmo nepasišalina ir dažnai būna visokių sveikatos sutrikimų priežastis.

Galutinis rezultatas – Polisorb plus išvalo ir harmonizuoja mūsų organizmą tolesniam funkcionavimui.

MUS RASITE NEPRIKLAUSOMAME VAISTINIŲ TINKLE MANO VAISTINĖ:

Vilniuje: Globos vaistinė, Savanorių pr. 11, vaistinė „Širdažolė“, Pelesos g. 7, filialas Naugarduko g. 15 / Algirdo g. 28, Operos vaistinė, A. Vienuolio g. 6–21, Jeruzalės vaistinė, Jeruzalės g. 10, Taikos vaistinė, Taikos g. 50–24, filialas Sudervės g. 17, Avižieniai, J. Olšauskienės vaistinė, Žirmūnų g. 70,

Universiteto vaistinė, Universiteto g. 2 ir Gamybinė vaistinė, Gedimino pr. 27.

Kaune: Ąžuolyno vaistinė, K. Petrausko g. 40, K. Petrausko g. 19, Homeopatijos vaistinė „Parapharm“, Savanorių pr. 58.

Klaipėdoje: Pavasario vaistinė, Taikos pr. 50–5.

Kėdainiuose: Kaštonų vaistinė, J. Basanavičiaus g. 10.

Šiauliuose: vaistinė „Valerijonas“, Vilniaus g. 173, Šiauliai.

Utenoje: J. Basanavičiaus g. 93B, PC Vyturiai, „Rusiška vaistinė“.

Ukmergėje: Ukmergės vaistinė, Klaipėdos g. 7.

Įsigyti internetu: www.silicis.eu www.manovaistine.lt www.fitobalt.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Vienas atsiliepimas kategorijoje “Organizmo supervalytojas, keliasdešimt kartų stipresnis už „angliuką“. Nepakeičiamas puolant virusams”

 1. Agnė
  2021/09/29 at 08:06 #

  Sveiki, ar galima vartoti žindant 2 mėnesių kūdikį ? Ar nepakenks jam, kai pradės lįsti lauk sunkūs metalai ir visa kita?

Palikite atsiliepimą


− keturi = 2

Kitos temos: