„Rugutės“ fondą papildęs aukcionas įvyko. Sumanytojos nenorėjo graudinančių istorijų, ir tai pasiteisino!

Simona Juodsnukienė bei Viktorija Klopova

Vasario 16 dieną, Lietuvai minint savo gimtadienį – 101 valstybės atkūrimo metines – geros valios žmonės rinkosi į Šeimos gerovės centrą Vilniuje, į baigiamąjį renginį, kurio tikslas buvo surinkti lėšų labdaros ir paramos fondui „Rugutė“.

Nuo vasario 5 dienos, net 10 dienų vykęs internetinis aukcionas tinklaraščiuose GingerPowerBlog bei Brandtracker.lt pasiekė savo finišo tiesiąją.

Renginio idėjos autorės Simona Juodsnukienė bei Viktorija Klopova sukvietė pagrindinius rėmėjus padėkoti už indėlį į šį renginį. Svečiai galėjo vaišintis „Kitcheme“ užkandžiais bei „Saldi Pagunda“ desertais. O „Skanus prisiminimas“ prie šios akcijos prisidėjo vien tuo, kad renginio vietai suteikė vanilės kvapą ˜– šis sklido nuo kepamų vietoje vafliukų, kurie turėjo milžinišką pasisekimą ne tik tarp mažųjų ragautojų.

Tai dar kartą įrodo, kad žmogaus galimybių skalė neturi ribų ir reikia tik didelio noro ir įdėti šiek tiek laiko bei pastangų. Džiugu, kad renginyje dalyvavo ir VUL Santaros klinikų kraujo centro atstovai, kurie papasakojo apie kraujo donorystės svarbą.

Sumanymas gimęs netikėtai, jog reikia ne tik imti, bet ir duoti, virto realybe. Norėdamos gražiai paminėti vasario 15 dieną, kuri yra minima kaip tarptautinė vaikų sergančių vėžiu diena, buvo surengtas aukcionas. Didžiausios padėkos verti visi kūrėjai, kurie paaukojo savo kūrybos vaisius bei laiką šiam aukcionui. Kiekvienas kūrėjas ar paslaugos tiekėjas sulaukė dėmesi, ir visi daiktai rado savo šeimininkus aukcione. O visos lėšos buvo skirtos labdaros ir paramos fondui „Rugutė“.

Renginio sumanytojos džiaugiasi, kad žmonės rado laiko paaukoti pinigų sumą įsigydami daiktus aukciono būdu. Nesinorėjo graudinančių istorijų renkant lėšas šiam fondui, tad buvo pasirinktas toks aukojimo būdas. Ir džiugu, kad žmonės liko neabejingi ir prisidėjo. Labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ sąskaitą jau pasiekė 3539,02 eurų (tai negalutinė suma, lėšos toliau skaičiuojamos).

Užbaigdamos šią akciją, idėjos autorės kartojo, kad neatsisveikina, o taria sudie iki kitų metų, kai akciją pakartos su dar didesniu proveržiu.

Šventės akimirkas įamžino Matine Studio.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


penki + 6 =

Kitos temos: