Dvi veiklios mamos organizuoja aukcioną „Už sveikus vaikus“. Nelikite abejingi

Aukciono idėja kilo šiuo metu motinystės atostogose vaikučius auginančioms draugėms Viktorijai ir Simonai

Vasario 5 dieną su šūkiu „Už sveikus vaikus“ startavo dešimt dienų truksiantis virtualus aukcionas, skirtas Tarptautinei vėžiu sergančių vaikų dienai paminėti.

Visi aukcione surinkti pinigai keliaus labdaros ir paramos fondui „Rugutė“, kuris globoja onkologinėmis ligomis sergančius vaikus bei jų šeimas.

Aukciono idėja kilo šiuo metu motinystės atostogose vaikučius auginančioms draugėms Viktorijai ir Simonai.

Pasidalinusios savo sumanymu socialiniuose tinkluose moterys sulaukė didelio palaikymo, prie idėjos prisijungė daugiau nei 200 Lietuvos verslininkų iš visos Lietuvos, taip pat portalas Brandtracker.lt, vienijantis visus Lietuvos kūrėjus, dizainerius, siuvėjus ir menininkus. Moterys kiekvieną dieną fotografuoja gautus daiktus, paslaugų pasiūlymus ir ruošia jų aprašymus. „Žmonės aukcionui pasiūlė unikalių, naujų savo gaminių, kurių vertė svyruoja nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų eurų. Kiekvieną kartą atidarydamos siuntinių dėžes mes būname nustebintos, kad tokių nuostabių kūrinių autoriai – lietuviai“, – sako aukciono sumanytojos.

Jau nuo šiandien iki vasario 15 d. Facebook puslapiuose @GingerPowerBlog ir @brandtrackerLT bus įkelti visi aukcionui paruošti daiktai, tarp jų ir įvairių paslaugų kuponai. Dešimt dienų truksiančiame aukcione lankytojai po kiekviena nuotrauka galės siūlyti savo kainą. Paskutiniąją aukciono dieną daiktas ar paslauga atiteks tam, kuris pasiūlys didžiausią kainą. Pirkinys laimėtojui bus išsiųstas iš karto, kai tik tik jis perves pinigus į „Rugutės“ fondą ir aukciono organizatorėms pateiks pavedimo kopiją, kad pinigai tikrai pasiekė tikslą.

Akcijos finalinis minėjimas ir padėka visiems prisidėjusiems vyks vasario 16-ąją „Šeimos gerovės centre“ Vilniuje. Čia bus organizuojamas dar vienas gyvas aukcionas, kurio metu surinktos lėšos taip pat atiteks „Rugutės“ fondui.

Apie „Rugutės“ fondą. 2004 – aisiais šį labdaros ir paramos fondą, netekę onkologine liga sirgusios trejų metų dukrytės Rugilės, įsteigė Edita ir Dainoras Abrukauskai. Fondo tikslas – teikti visokeriopą pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms, remti gydymo įstaigas, kuriose šie vaikai gydomi.

Tautvyduko kolegų susitikimas

Tuo pačiu skaitykite, kaip Simona ir Viktorija suoerganizavo metinukų gimtadienį

Metus laiko skaitėte apie redakcijos kūdikio Tautvydo augimą. O ypač atidžiai jo gyvenimą seką tą patį mėnesį (2017 m. gruodį) gimusių kūdikių mamos, kurios yra susibūrusios į FB grupę. Kai mažyliams suėjo metai, šeimos susitiko Vilniuje atšvęsti vaikų pirmojo gimtadienio.

Įspūdžiais dalinasi mama Simona:

„Įpusėjus žiemai ir spaudžiant nedideliam šaltukui, Lietuvos mamos iš skirtingų miestų rinkosi Vilniuje į žaidimų kambarį „Kibir Vibir“ atšvęsti didžiojo pirmojo gimtadienio.

Iniciatyvos autorės – dvi mamos Simona ir Viktorija – kurias supažindino gimę vaikai. 2017 metų gruodį gimę vaikai ypatingi tuo, kad atšventė pirmąjį masinį gimtadienį.

Idėja surengti tokią didelę šventę abiems mamoms jau senai kirbėjo galvoje. Smagiausia, kad atsiliepė begalė rėmėjų, norinčių prisijungti prie šios gražios iniciatyvos. Sniego ir pūgos nepabūgo mamos iš Kauno, Panevėžio, Visagino, Lentvario, Šilalės, Klaipėdos ir, aišku, Vilniaus. Vaikučiai šventėje džiaugėsi balionais, atėjusia animatore, dideliu gimtadienio tortu, kurį pasisiūlė iškepti „Mažoji Ragainė“. Rėmėjai skyrė didelius maišus dovanų, o gražiausias akimirkas įamžino „Matine Studio“.

Mamos savo mažiausiems, degant torto fejerverkui, sudainavo gimtadienio dainą ir kiekviena asmeniškai savo atžalai palinkėjo, ko trokšta mamos širdis. Svarbiausia, žinome, kad antrąjį gimtadienį irgi rinksimės švęsti kartu“.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai


Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


8 − = šeši

Kitos temos: