Verslas: kokias klaidas daro pradedantieji?

Bene viena dažniausių klaidų, kurias daro pradedantieji verslą yra galvojimas, kad visas užduotis turi atlikti vieni

Sakoma, kad klaidos neturėtų tapti nusivylimu – kiekviena iš jų, yra galimybė augti, tobulėti, išmokti bei sužinoti naujų dalykų, kurie ateityje galėtų atnešti daug naudos. Tačiau, kai verslas pradedamas pirmą kartą, ne paslaptis, kad turimos tik teorinės žinios.

Taigi, klaidų tikimybė yra labai didelė. Visgi, ne paslaptis ir tai, jog geriausia mokytis ne iš savo, o iš svetimų klaidų. Tad pats metas suklusti visiems tiems, kurie ruošiasi pradėti verslą – pasidomėkite, kokias klaidas dažniausiai daro pradedantieji.

Galvoja, jog visas užduotis turi atlikti vieni

Bene viena dažniausių klaidų, kurias daro pradedantieji verslą yra galvojimas, kad visas užduotis turi atlikti vieni. Kaip žinia, visai nesvarbu, kokias veikla bus pradedama, norint ją tinkamai atlikti, reikės įvykdyti ir daug įvairių veiksmų. Tačiau atminkite, kad verslo kelyje jūs tikrai nesate vieni – yra daugybė įvairių paslaugų teikėjų, kuriems galite patikėti tam tikrus savo veiklos procesus ir  taip pat sutaupyti daug laiko ir kitų reikšmingų išteklių. Ne išimtis yra ir pervežimai – galima išvardinti šimtus veiklos pavyzdžių, kuomet yra reikalingi pervežimai. Tad, jei ir jūsų veikla neatsiejama nuo šio proceso, drąsiai jį patikėkite profesionalams – būsite maloniai nustebę, kiek daug laiko bei kitų svarbių išteklių sutaupysite. Logistikos kompanija Raben Lietuva – vienas geriausių pasirinkimų, jei jus domina profesionalumas, patirtis aptarnaujant įvairias pramonės šakas, o taip pat ir nuolatinės investicijos į tvarumą bei tvarumo iniciatyvų palaikymas. Lygiai tas pats pasakytina ir apie kitus procesus, nuo kurių bus neatsiejama jūsų veikla – gerai apsvarstykite, kokius dar procesus galėtumėte patikėti kitiems paslaugų teikėjams.

Neskatinkite konkurencijos tarp darbuotojų

Įdomu tai, kad verslą pradedantieji neretai galvoja, kad vienas geriausių būdų siekti puikių rezultatų bei našumo, yra konkurencijos tarp darbuotojų skatinimas. Tačiau tie, kurie versle sukasi jau ne vienerius metus, tikrai galėtų patiekti ne vieną pavyzdį, kaip toks elgesys neatneša  aukštų rezultatų, priešingai – dar ir sukėlė stresą darbuotojams. Taigi, jei dar tik planuojate pradėti verslą, užuot skatinę konkurenciją, pagalvokite, kaip užtikrinti patrauklias darbo sąlygas darbuotojams, kad jie galėtų atnešti daug naudos jūsų įmonei.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 − = vienas

Kitos temos: