Kaip sulieknėti po švenčių nekenkiant sveikatai

preso-limf

Estetinės kosmetologijos ir dermatologijos centro „Aestheta“ specialistai kiekvienam klientui individualiai sudaro lieknėjimo programas

Šiais laikais rinka siūlo daugybę priemonių ir sprendimo būdų, skirtų kūno priežiūrai bei kūno formų tobulinimui. Labai populiarios liekninamosios procedūros.

Estetinės kosmetologijos ir dermatologijos centro „Aestheta“ specialistai kiekvienam klientui individualiai sudaro lieknėjimo programas, į kurias įtraukia efektyviausias kūno formų korekcijos ir celiulito gydymo procedūras bei specialias kūno priežiūros priemones.

Presoterapija

Limfinis kūno drenažas atliekamas aparatu, kuris veikia suspausto oro principu. Toks masažas išjudina limfą, mažina patinimus, gerina venų būklę, formuoja kūno linijas bei padeda gydyti celiulitą. Efektas gaunamas ritmiškai stimuliuojant raumenis ir aktyvinant limfos tekėjimą. Presoterapija yra komfortiška, lengvai toleruojama procedūra, kuri sėkmingai derinama su kitomis kūno modeliavimo procedūromis.

Dermomasažinis vakuumas

Tai neinvazinis ir saugus metodas, skirtas kūnui dailinti, celiulitui mažinti bei odai stangrinti. Specializuotas aparatas veikia tiek viršutinį odos sluoksnį, tiek poodinius riebalus. Gerinama kraujo ir limfos apytaka, audinių regeneracija, suardomos sąaugos tarp riebalinių ląstelių ir mažinama riebalinio audinio apimtis, todėl kūno apimtys pastebimai mažėja.

Lipokavitacija

Su anksčiau minėtomis procedūromis gali būti derinama lipokavitacija. Tai modernus ir efektyvus metodas, kuris veikia ultragarso akustinių bangų ir infraraudonųjų spindulių principu. Procedūra visiškai neskausminga ir maloni, po procedūros ant odos nelieka jokių žymių.

Radijo bangos

Radijo bangos gali būti taikomos kūno riebalams mažinti ir kūnui formuoti po gimdymo, norint greitai numesti svorį. Radijo bangų sukuriama šiluma aktyvina riebalų skaidymą, dėl to koreguojama kūno forma. Šis metodas tinka esant suglebusiai odai – suaktyvėja naujo kolageno ir elastinių skaidulų formavimasis.

410107-black

Masažiniai „Body&Co“ šortai

Mezoterapija

Estetinėms kūno procedūroms gali būti taikoma klasikinė arba frakcinė mezoterapija, kuriomis galima paveikti gilesnius odos sluoksnius. Mezoterapijos procedūros metu naudojami sterilūs kokteiliai. Suleista veiklioji medžiaga gerina mikrocirkuliaciją, mažina skysčių kaupimąsi, skatina lipolizę bei sutvirtina jungiamąjį audinį.

Tiesa, odai stangrinti bei strijoms naikinti efektyvesnis būdas – frakcinė mezoterapija, kurios metu naudojamas sterilus adatinis volelis. Procedūros metu oda perforuojama tankiais dūriais – sukuriami maži kanalėliai, pro kuriuos mezoterapiniai kokteiliai pasiekia gilesnius odos sluoksnius.

Manualiniai masažai ir įvyniojimų terapija

Liekninamasis ir anticeliulitinis manualinis masažas atliekamas naudojant specifinius gilius bei stiprius masažo judesius, todėl veikia ne tik paviršių, bet ir giluminį odos sluoksnį. Norint pasiekti geresnį rezultatą, kartu su masažais yra taikomi ir įvyniojimai, kurie atpalaiduoja, drėkina, kartu šalindami toksinus bei šlakus, organizmą aprūpindami vitaminais ir mineralais.

Kūno formoms gražinti taikomi „karšti“ įvyniojimai. Šiluma atveria poras ir padeda aktyviosioms medžiagoms prasiskverbti į odą.

Vienos procedūros metu galima kombinuoti keletą metodikų. Norint pasiekti rezultatų, būtina atlikti 8–15 procedūrų kursą kas antrą dieną ar rečiau, atsižvelgiant į pasirinktą procedūrą bei esamą problemą. Ne mažiau svarbi ir priežiūra namuose – būtina naudoti tinkamas kosmetikos priemones, dėvėti kūno formas modeliuojančią kosmetinę tekstilę su kofeino kapsulėmis (kelnaites, šortus, tampres).

aestheta_pilkas

 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos:

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


6 + = aštuoni

Kitos temos: